Beldibi Satılık Ev Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Beldibi satılık ev konut ilanları Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Beldibi Satılık Ev Konut

 • İlan No
  587
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  165
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Yazlık Konut Fırsatı

Muğla Marmaris gayrimenkul piyasasına Gönenç Emlak Şirketi tarafından Beldibi satılık ev bilgisi sektörüne sunuldu. Sitede toplam 212 adet yazlık konuttan oluşan, Beldibi sırtlarında ortak kullanımda yüzme havuzu, sosyal tesisi, otopark yerleri, yürüyüş yolları, bakımlı bahçesi bulunan sitede dubleks daire satışa çıkardı. Kod farkından üç kat kullanım olanağına sahip deniz ve orman gören Beldibi satılık ev aileler için uygundur.

Evin Özellikleri

Beldibi satılık ev kullanımında ayrı mutfak üç adet yatak odası, iki salon bulunur. Oldukça ferah konforlu balkonlar vardır. Sitede bazı evler ilk inşa edildiği durumda kalmıştır. Site daha önce kooperatif daha sonra mülkiyet uygulaması tamamlanınca siteye dönüşmüştür. Sözleşme gereği içi yapılmadan üyelere teslim edildi. Amaç evde yaşamakta olanların beğeni, alternatifleri zengin kullanma avantajına sahip olmaları esas alınmıştır. Örneğin, yerler karo, rabıta, mermer ya da parke olabilir. İç kapıların cinsi, renkleri, mutfak banyosunun fayanslarının tipi rengi, kalorifer ya da klima ve benzeri şekilde tercih etme, seçim olanakları sunulmuştur. Beldibi satılık ev Sitede yer alan masrafsız, tadilatla komple tamamlanmıştır. Sitede yaz kış yaşamakta olan aileler bulunur. Ancak; yazlıkçıların ağırlıkta olduğu izlenmektedir.

Müşterek Kullanım ve Ulaşım

Ulaşım açısından saat başında düzenli şekilde dolmuş vardır. Merkeze, alışveriş yerlerine, plaja kolaylıkla ulaşım mümkündür. Sitede verilen güvenlik hizmeti, bahçe tanzimi, yüzme havuzunun bakımı, onarımı yönetime bağlı teknik servis ekibince yapılmaktadır. Güvenlik aydınlatma, çiçeklerin bakımı, çalışan elemanların maaş ve sigorta primleri dahil giderler aidatla karşılanır. Konut sahipleri her yıl ilan edilen aidat bedelini site yönetim hesabına öderler. Yapılan giderler tutarıyla gelirler bilançosu üyelere deklare edilir. Bu ödemelerle kat mülkiyet işlemi giderleri karşılanması da kapsanmıştır. Aidatla yapılan ödemeler sitede hizmet satın alınır ve düzen sağlanır. Yazlık konut için, satış problemsiz olup tapularda kat mülkiyeti tesisi gerçekleşmiştir. Bu uygulama tamamlanmamış nadir kalan konutlar için hisse devir satış sözleşmesiyle satış işlemi yapılabilir. Masrafı karşılamak sureti ile doğrudan tapudan satış yapılabilir.

Danışmanlık Şirketi

Şirketimiz 1994 yılında kuruldu. kuruluşundan beri profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hizmet alanımız Fethiye, Datça sahil kuşağıdır. Genel anlamda Muğla çevresi turistik bölgelerde konut ve yatırıma uygun arsa arazi pazarlama faaliyeti yürütüyoruz. Sosyal medya üstündeki hesaplarımızdan sunulan fırsatlarımızı ve taşınmaz ilanların için bizi takip edebilirsiniz. Portföyümüzde bulunan satılık kiralık taşınmaz ilan bilgileri belirli aralıklarla yenilenmektedir. İçeriklerin özgün, zengin, kapsamlı ve güncel olması için önem veriyoruz. Dövizde kimi zaman yaşanan ani dalgalanmalar medeniyle Marmaris gayrimenkul fiyatları mülk sahipleri düzenleme talebi gönderdiğinde düzeltme yapılmaktadır.

Gayrimenkul Yatırım Fırsatları

Gayrimenkul danışmanlık şirketi taşınmazı satarsa hizmet bedeli almaya hak kazanır. Bu sebeple fiyatların yükselmesinde, dalgalanmasında herhangi etkisi olamaz. Piyasa hareketlerinin fiyatlara yansıması ekonominin genel yapısıyla ilgilidir. Ancak daima fırsatlar vardır. Sitemizden sunulan fırsatları izlemeniz ya da sayfa sağ alt kısmında bülten için ücretsiz üyelik sistemini kullanmanız önerilir. Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları şirketimize aittir. Kısmen ya da bütünüyle alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz. Beldibi satılık ev firmamızın tavsiye ettiği konutlar sınıfındadır. Kredi kullanımına uygundur.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita