Beldibi Satılık Ev Konutlar // Gönenç Emlak Marmaris

212 dubleks daireden oluşan Beldibi satılık ev yüzme havuzlu dubleks daire firmamız tarafından satışa sunuldu.

Emlak Danışmanı

Site İçinde Yazlık Ev

 • İlan No
  473
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  165
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Satılık Yazlık Konut

212 dubleks daireden oluşan, Beldibi satılık ev yüzme havuzlu dubleks daire firmamız tarafından satışa sunuldu. Kod farkından üç kat olarak kullanım imkanına sahip olan, deniz ve orman manzaralı konut. Yaz kış yıl boyu ailelerin yaşadığı güvenlikli site huzurlu mevkide konut arayanlar için idealdir.

Evin Genel Özellikleri

Evlerde üç adet yatak odası ve iki adet salon bulunmaktadır. Geniş kullanışlı balkonlar vardır. Birçok ev ilk inşa edildiği durumdadır. Yani içi yapılmamış olarak teslim edilmiştir. Amaç evde yaşayanların beğeni ve seçenekleri zengin kullanma avantajına sahip olmaları içindir. Örneğin, yerler karo, rabıta, mermer veya parke olabilir. İç kapı cinsleri renkleri, mutfak banyo fayansları, kalorifer veya klima ve benzeri mümkündür. Böylece mülk sahibinin beğenisine uygun seçim imkanları sunulmuştur. Sitede bu ev masrafsız, komple tamamlanmış evdir. Sitede yaz kış yaşayan aileler bulunmaktadır. Ancak; yazlıkçılar ağırlıktadır. Saat başında düzenli olarak dolmuş vardır. Marmaris, Beldibi merkeze alışveriş yerlerine, plaja kolaylıkla ulaşım mümkündür. Sitede güvenlik hizmeti, bahçe tanzim, yüzme havuzu bakımı yapılmaktadır.

Konutların Durumu

Satış işlemi için tapular kat mülkiyeti geçiş tamamlandı. Bu nedenle hisse devir satış sözleşmesiyle satış işlemi yapılmamakktadır. Masrafı karşılamak suretiyle doğrudan tapudan satış yapılabilir. Ortak yaşam alanlarının kullanımından kaynaklanan konut başına payı oranında site aidatı vardır. Her üye verilen hizmet karşılığı aidat ödenmektedir. Yapılan ödemeler müşterek kullanım giderlerini karşılamaktadır.

Danışmanlık Şirketi

Şirketimiz Muğla Marmaris Beldibi satılık ev yazlık konutlar villalar hakkında ilan bilgileri sunmaya devam ediyor. 01.01.1994 tarihinde kurulan firmamız günün teknik, teknolojik koşulları içinde sürekli yenilenerek değişen yapısıyla hizmet veriyor. Geleneksel ticaret modern dünyada başarı sağlamada gerilerde kaldı. Modern yöntemler pazarlama çalışmalarımızda sınır tanımadan uygulanarak daha çok insana ulaşma, sunumda bulunma olanakları veriyor. Deneyim bilgi, birikimlerimizden yararlanmanız önerilir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları firmamıza aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita