Beldibi Satılık Ev Konutlar // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Şirketi Muğla Marmaris Beldibi satılık ev konutlar villalar hakkında ilan bilgileri sunmaya devam ediyor.

Emlak Danışmanı

Beldibi Satılık Ev

 • İlan No
  473
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  165
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Satılık Yazlık Konut

212 dubleks daireden oluşan, Beldibi sırtlarında bulunan,yüzme havuzlu dubleks daire. Kod farkından üç kat olarak kullanım imkanına sahip olan, deniz ve orman manzaralı konut. 

Evlerde üç adet yatak odası ve iki adet salon bulunmaktadır.Geniş ve kullanışlı balkonlar vardır.Birçok ev ilk inşaa edildiği durumdadır. Yani içi yapılmamış olarak teslim edilmiştir.Amaç evde yaşayanların beğeni ve seçenekleri zengin kullanma avantajına sahip olmaları içindir. Örneğin, yerler karo,rabıta,mermer veya parke olabilir. İç kapı cins ve renkleri,mutfak ve banyo fayansları, kalorifer veya klima vb. böylece seçim imkanları sunulmuştur. 

Sitede bu ev masrafsız, komple tamamlanmış bir evdir. Sitede yaz kış yaşayan aileler bulunmaktadır. Ancak; yazlıkçılar ağırlıktadır. Saat başında düzenli olarak dolmuş vardır.Marmaris ,Beldibi merkeze ve alışveriş yerlerine, plaja kolaylıkla ulaşım mümkündür. Sitede güvenlik hizmeti ve bahçe tanzim, yüzme havuzu bakımı yapılmaktadır. 

Satış işlemi için tapular kat mülkiyeti geçiş aşamasındadır. Bu nedenle hisse devir satış sözleşmesi ile satış işlemi yapılmaktadır. Masrafı karşılamak suretiyle doğrudan tapudan satış yapılabilir. Ortak yaşam alanlarının kullanımından kaynaklanan konut başına payı oranında site aidatı vardır. Her üye verilen hizmet karşılığı aidat ödenmektedir. Bu ödemeler ile kat mülkiyet işlemi giderleri karşılanmaktadır.

Gönenç Emlak

Şirketimiz Muğla Marmaris Beldibi satılık ev yazlık konutlar villalar hakkında ilan bilgileri sunmaya devam ediyor. 01.01.1994 tarihinde kurulan firmamız günün teknik, teknolojik koşulları içinde sürekli yenilenerek değişen yapışıyla hizmet veriyor. Geleneksel ticaret modern dünyada başarı sağlamada gerilerde kaldı. Modern yöntemler pazarlama çalışmalarımızda sınır tanımadan uygulanarak daha çok insana ulaşma, sunumda bulunma olanakları veriyor. Deneyim bilgi ve biriklerimizden yararlanmanız önerilir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita