Bodrum Satılık Daireler Evler // Gönenç Emlak Marmaris

Bodrum Turgut Reis satılık emlak denize 150 metre mesafede bulunmaktadır.

Emlak Danışmanı

Bodrum Satılık Daireler Evler

 • İlan No
  263
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  120
 • Oda Sayısı
  5+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Bodrum Muğla

Bodrum Turgut Reis satılık emlak denize 150 metre mesafede bulunmaktadır. Satılık konut, Amerikan mutfak, dört adet yatak odasına sahip, üç balkonlu, güneş gören ev özelliklerine sahiptir. Deniz manzaralı ev, çelik kapı, bahçe, araç park yeri, ısı cam özelliklerini belirtelim. Lütfen detay bilgi için bize ulaşınız. Yakıcı sıcaklara ve kış mevsimi yağışlarına karşı çatıda izplasyon yapılmıştır. Bölgeye özgü mimari tipinde çatı yoktur. En üst kat tüm köşelerinde kale burcu sembolize edilir. En üst katta düz zeminde su tutmasını önleyici işlem yapılır. En üst kısma ise konulan çakıl taşı örtüsü ısının doğrudan aşağıya geçmesini önleyici etki yapar. Pencereler ve dışa bakan kapılarda ısı cam kullanılmıştır. Böylece ses ve ısı yalıtımı sağlanmıştır. Islak zeminlerde birinci sınıf kalitede fayans tercih edilmiştir.

Yer Gösterme

İlandaki bilgiler ve resimler ilginizi çekiyor ve daha çok bilgi ile yerinde evi görmek isterseniz, randevu almanız gereklidir. Evi görmeden önce verilecek hizmet ve danışmanlık ücret tarifesi hakkında bilgi verilir. Daha sonra T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 numaralı tebliği esas alınarak tutanak düzenlenir. konutu gösteren ile gören imzaları alındıktan sonra birer nusha taraflara verilir. Bu uygulama ücretsizdir.

Gayrimenkul Yatırımı

Bankacılık sektörü ülkemizde çok gelişti. Yatıeımcıya sunulan farklı ürünler var. Ayrıca; borsa, altın, döviz gibi yatırım enstümaları bulunuyor. Ancak; doğru seçilmiş gayrimenkul getityisinin kar getirisine hiç birisinin yetişmesinin mümkün olmadığını belirtelim. Ancak; arsa arazi yatırımları, iş kolünda ise ticari değeri bulunan gayrimenkuller revaçtadır. Konut yatırımı da önemlidir. İpotekli konut satışı küçük yatırımcıları da ticari faaliyetin içine almıştır. Bu nedenle, satın alınan konutlar değerini koruduğu gibi, prim yaparak kazanç getirme özelliği taşır.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Şirketimiz Marmaris merkezde 1994 yılında kuruldu. Hizmet alanımız Datça ile Fethiye arası turistik yerleşim alanlarıdır. Bodrum yarımadasında; Turgutreis, Akyarlar, Karaincir, Kargı daha çok hizmet yoğunluğu sağladığımız yerleşkelerdir. Arsa ve villa tipi gayrimenkul pazarlama konusunda firmamızın hizmeti vardır. Muğla çevresi danışmanlık hizmeti veren şirketimiz İngiliz ve Alman ağırlıklı müşteri portföyü yönetmektedir. Diğital marketing, inbound, stratejik planlama yöntemleri kullanılarak yeni ticaret kuralları gereğini yapıyoruz. Ofiste müşteri bekleme devri kapandı. Bilgiye ulaşımın kolaylaşması dünyayı değiştirmeye devam ediyor. Firmamız yüzlerce satılık ilan bilgisini özenle güncellemektedir. Fırsat ilanlarının takibi açısından firma adına sosyal medya hesaplarımızdan bizi izlemeniz tavsiyemizdir. Danışmak kazandırır. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita