Çetibeli Satılık Arsa Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

Üç tarafı yol ile çevrili, ana caddeden 300 metre uzaklıkta satılık villa için ideal imarlı villa arsası. 

Emlak Danışmanı

Çetibeli Satılık Arsa Gayrimenkul

 • İlan No
  575
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  562
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %20
 • Kaks
  %40
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Çetibeli

Marmarise araçla 20 dakika mesafede bulunan çetibeli'nde orman manzaralı, çevresinde yeni yapılar bulunan,üç tarafı yol ile çevrili, ana caddeden 300 metre uzaklıkta satılık villa için ideal imarlı villa arsası. Doğa içinde yaşamayı sevenler için Çetibeli oldukça idealdir. hem köy yaşamı hem de kent yaşam konforunu birlikte yaşamak mümkündür. Çünkü Muğla ve Marmaris'e yakındır.

İmar Çalışmaları

T.C. Muğla il özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme müdürlüğü'nden 23/10/2007 günü alınmış olan İmar Durum Belgesi'ne göre,ayrık nizam iki kat yasal imar izni vardır. Yan bahçelerden 3.00m, çekme yapılacak ve %33 çatı meyili verilecektir. 1/5000 nazım ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı hükümleri geçerlidir. Satış işlemi öncesi parselin Tapu ve Kadastro Müdürlüğü ile Belediye Fen İşleri Müdürlüğü'nden imar durumu hakkında bilgi alınması güvenli alışveriş gereğidir.

Taşınmazın Alıcılara Gösterilme İşlemi

Randevu üzerine arsa gösterilir. Ancak bu işlemin yapılabilmesi için öncelikle tutanak tanzim edilmesi lazımdır. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli ÖSG-2003/59 numaralı tebliği esas alınarak işlem yapılır. Tanzim edilen tutanağın taraflarca imzalanmasından sonra bir sureti  yeri görmek isteyen alıcıya verilir.

Gayrimenkulün Hudutlarının Tespit Edilmesi

Parseli yerinde görerek beğenen ve aracılığımız ile mülk sahibi ile pazarlık yapılır. Anlaşma olduğu taktirde, taraflara kesin tespit tavsiye edilir. Ücrete tabi olan işlemi kadastro veye özel harita ofisinden yaptırmak mümkündür. Kazık çakma veya GPS ile parselin yeri net olarak belirlenir. Biz firma olarak tavsiye etmemize rağmen taraflar gerek görmez ise sorumluluk kendilerine aittir. Lütfen daha fazla bilgi için bize ulaşınız. Bu ilanla ilgileniyorum linkini tıklayınız. parsel hakkında sorularınızı iletebilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanlığının Avantajları

Çeyrek asırı aşan gayrimenkul danışmanlık şirketi. 01/01/1994 tarihinde Marmaris Merkezde kurularak faaliye başladı. Datça'dan Fethiye'ye kadar olan Muğla çevresi hizmet alanımızdır. Portföyümüz elektronik ortamda sunulur. Yüzlerce satılık kiralık emlak ilanı düzenli aralıklarla kontrol edilerek güncellenir. Fırsat ilanlarından haberdar olmak isterseniz, sayfa sağ alt köşede isim ve mail adresi yazarak üye olabilirsiniz. Danışmak daima kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita