Dalyan Satılık Daire // Gönenç Emlak Marmaris

Dalyan satılık  daire iki oda bir salon Amerikan mutfak, bir adet banyo ve geniş balkon mevcuttur.

Emlak Danışmanı

Dalyan Satılık Daire

 • İlan No
  497
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  75
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Muğla Dalyan

Dalyan satılık daire iki oda bir salon amerikan mutfak, bir adet banyo tuvalet ve geniş balkon mevcuttur. Fonksiyonel yüzme havuzu ve otopark bulunmaktadır. Gün boyu güneş görür. Ulaşımı kolay olup, konut kredisine uygundur. Bölgede prim yapma potansiyel özalliğinin yüksek oluşu nedeniyle satılık daireler konut yatırımı için ideal kabul edilmektedir.

Dalyan Genel Özellikler 

Dalaman havaalanına araçla 20 dakika, Dalyan merkeze 2 dakika mesafededir. Randevu alınarak alıcılara satılık daire gösterilir. Emlak sahibi ile talipleri karşılıklı görüştürülür. Doğal güzellikler ve tarihi eserleri ile içiçe kendine özgü bir turizm beldesi. Yapılaşmanın yoğun talebine karşın, korunma altında olan ve görenlerin tekrar gelmek istediği Dalyan yaz aylarında oldukça hareketlidir. Su cenneti Dalyan da 100 den fazla yabancı ev sahibidir. Havaalanının yakın olması önemlidir. Bu cennetde sürekli yaşamak için talep arttıkça fiyatlar da sürekli artış trendi göstermektedir.

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Firmamız Marmaris Merkezde 01.01.1994 tarihinde kuruldu. Fethiye Datça sahil kuşağında profesyonel gayrimenkul danışmanlık faaliyetimizi aralıksız sürdürüyoruz. Dalyan özellikle yabancılardan gelen talepler üzerine çalışma alanımız kapsamına alındı. Daha çok site içinde konut veya villa konusunda istekler olmaktadır. Şirketimiz güvenli alışveriş ilkelerine önem verir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızda deneyim bilgi birikim ile oluşan profesyonel desteğimizden yararlanmanız önerilir.

Konut Pazarlama

Ekonomik düşünen insan modeli en kaliteli ürünü uza almak, satarken en yüksek fiyata satmak isteyenlerdir. Aile üyelerimizin pazara alışverişe gittiklerinde yaptıkları budur. Pazarı gezerler, fiyatlara bakarlar, gözlerine kestirdikleri ürünlerin benzer kalitede fakat farklı fiyatlarına bakarak alış veriş yaparlar. Nitekim ticari yaşamda üretim pazarlama ve satış döngüsü davranış tarzlarını dikkate alır. Dünyanın en müthiş ürününü üretin, eğer satamazsanız ayakta kalamazsınız. Satış için pazarlamaya gereksinim duyulur. Gayrimenkul sektöründe birinci veya ikinci el konut satışında profesyonel destek önemlidir. Satışın hızlı ve değerinde yapılması amacıyla yöntemler kullanılır. Eski zaman usulleri yerimi modern tekniklere bırakmıştır. Gönenç Emlak şirketi stratejik planlama gibi yöntemleri kullanmaktadır. Etkisi kabul edilen sosyal medya etkin kullanılır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita