Datça Satılık Arsa Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

Hızır Şah köyünün deniz manzaralı en güzel noktasında köy yerleşim alanı içerisinde bulunan satılık gayrimenkul.

Emlak Danışmanı

Datça Satılık Arsa Gayrimenkul

 • İlan No
  144
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1150
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Datça Hızırsah Köyü

Hızır Şah köyünün deniz manzaralı en güzel noktasında köy yerleşim alanı içerisinde bulunan satılık gayrimenkul. Hızırşah köyünü ayaklarınızın altına alacak, 170 m2 inşaat alanı, 85er m2 den iki kat izni olan 1150 m2 arsa satılıktır. 

Etkileyici dağ, doğa, deniz manzarasına sahip olan bu arsanın yol, su, elektrik, telefon vb alt yapı hizmeleri mevcuttur. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız. Datça Bozburun plan hükümlerinin oluşturduğu kriterler geçerlidir. Randevu ile gayrimenkul gösterilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. 

Datça

Marmaris Merkezden 65km, Dalaman Havaalanı'na ise 160km mesafede bulunan turizm ilçemiz. Datça tarihi eserlerinin zenginliği ile ünlü önemli liman yerleşimidir. Knidos Mesudiye, palamutbükü, Kargı önemli yerleşim yerleridir. Zamanın en ünlü tıp merkezinin  Datça'da olduğu bilinir. M.Ö 7nci yüzyılda Dor'lar tarafından kurulmuştur. Muğla çevresine oranla rutubeti az olan iklimi dikkat çekmektedir. Orta yaş üzeri olanlar için revaçta olduğunu belirtelim.. 

Şifalı sularının varlığı tatilcileri burada yıl boyu yaşamaya özendirir.  Marmaris piyasasına göre emlak fiyatları çok daha ekonomikdir. Ancak; son yıllarda fiyatların hızlı tırmanış trendine girdiği izlenmektedir. Satılık ilanlarımıza arama motorundan, sosyal medya hesaplarından, blog ve firmamıza ait haber sitelerinden, akıllı telefonlardan ulaşabilirsiniz.Satilik kiralik daire konut arsa villa hakkında sorularınızı lütfen şirket ofisine bildiriniz. Danışmak kazandırır.

Datça Gönenç Emlak

Bir Ocak 1994 tarihinde kurulan firmamız portföyü sürekli yenilenir. Portföyümüzde yer alan ilanları akıllı telefonlardan takip edebimeniz mümkündür. Elektronik ortamda yayınlanan portföyümüz inter aktif Bilgi Bankası özelliğine sahiptir. Firmamız Merkezi Marmariste olmasına karşın hizmet alanımız, Datça'dan Fethiye'ye kadar uzanan turistik sahil kuşağıdır. Yerli ve yabancı müşterilere uzman ekip tarafından danışmanlık hizmeti verilmektedir. İstek lerinizi sorularınızı iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita