Datça Satılık Emlak Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Datça satılık emlak arsa değerli taşınmaz feribotunun kalktığı mevki yakını ve içinde badem ağaçları bulunan imarlı gayrimenkul. 

Emlak Danışmanı

Datça Satılık Emlak Arsa

 • İlan No
  132
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  12700
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Datça Satılık Gayrimenkul

Datça satılık emlak arsa değerli taşınmaz feribotunun kalktığı mevki yakını ve içinde badem ağaçları bulunan imarlı gayrimenkul. Yatırımcılar açısından dikkate değer olduğunu belirtelim. 12.700m2 gibi yüksek metraja sahip olması avantajlıdır. İmar açısından Datça Bozburun Plan Hükümleri geçerlidir. İmar geldiğinde bu parselin değerini oldukça yükselteceği beklenmektedir. Zaten böylesi bir durumda fiyatı da şaşırtıcı bir etiket gösterecektir.

Taşınmaz İçin Yer Gösterme 

Randevu alınarak firma yetkilisi parseli gösterir, ayrıntılı bilgi verir. Bu servis ücrete tabi değildir. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 yılında  59 numaralı tebliğinde prosedürü net olarak belirtmiştir. Yeri gösterecek firma yetkilisi ile satın almak isteyen talip alıcı arasında iki nüsha tutanak tanzim edilir. Karşılıklı imzalanır. Verilen hizmet belgelenmiş olur. Bu hizmet bedeli satış işlemi gerçekleşince komisyon hakkının oluşmasını sağlar. Güvenli bir alışverişin tesis edilebilmesi için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.  Datça satılık arsa hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Gönenç Emlak Avantalı Taşınmaz Fırsatları

Resmi yayınımız periyodik olarak üyelerimize ulaştırılmaktadır. Böylece bilgisayar kullanıcıları yanı sıra, bülten aracılığıyla okurlarımıza ulaşıyoruz. 27 yıl üzerinde süre boyunca bilgi portföyü üyelerimizin oluşturduğu Gönenç platformu sizlerle organik bağımızda önemli araçtır. Marmaris emlak bülteni ücretsiz üyeliğinden yararlanınız. 2009 yılında 500.000 aşan sayıda tekil ziyaretçi kabul eden sitemiz, yüzlerce emlak bilgisi, 3500 resimlerle sizlere ulaşmaktadır. 2010 yıl sonu itibarıyla tekil hit 1.000.000 konuk sitemizi onurlandırdı. Satılık kiralık gayrimenkul ilanları sürekli güncellenir. Silinen gayrimenkul bilgileri yerine yeni ilan kayıt edilmektedir.

Bölgenin Öncü Danışmanlık Şirketi

Portföyümüzde 500-750 adet aralığında sürekli yayında kalan satılık kiralık ilan bilgisi mevcuttur. Marmaris Gönenç Emlak güney sahillerinde satışa sunulan daire konut arsa villa ada köy evleri otel ilan bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi bölgemizin gayrimenkul sektöründe önderidir. İnteraktif Emlak Bilgi Bankamızdan yararlanınız. Satılık kiralık ada, otel, apart otel, marina çekek yeri iznine sahip koy, denize sıfır arsalar için taleplerinizi lütfen iletiniz. Konut kredisi koşullarına uygun ev bilgileri, köy evi, villa güncel ilanları kayıtlarımıza sitemizden ulaşabilirsiniz. Danışmak Kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita