Datça Satılık Arazi // Gönenç Emlak Marmaris

Merkezden sekiz km mesafede bulunan yarımadanın en çok rüzgar alan mevki Datça satılık emlak arsa.

Emlak Danışmanı

Datça Satılık Emlak Arsa

 • İlan No
  134
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2765
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Muğla Datça 

Muğla Datçada merkezden sekiz km mesafede bulunan yarımadanın en çok rüzgar alan mevkisinde Datça satılık arsa. Kızlan Köyü tipik yel değirmenleri bölgesine sahipdir. Arsanın yer aldığı kızlan'a ulaşım kolaydır. Doğa, deniz manzarası alan arsa, 2765m2 olup yatırım açısından yüksek prim potansiyeline sahipdir. Datça satılık arazi parseli yol, su, elektrik, telefonu gibi alt yapı olanakları vardır. Datça Satılık Arazi denize olan uzaklığı 4km anacaddeye ise 1,5km mesafededir. Randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından gayrimenkul gösterilir.

Özellikleri

Marmaris merkeze  65 km mesafe uzaklıktadır. Muğla Dalaman Havaalanı'na ise 160 kmlik yolculukla ulaşılır. En önemli özellik Datça'nın tarihi eserlerinin zenginliği nedeniyle oldukça ünlü bir liman ilçesi olmasıdır. Knidos Mesudiye, Palamutbükü, Kargı ilçeye bağlı başlıca yerleşim yerleri olarak dikkat çeker. Tarihte bilinen en ünlü tıp merkezi Datça'da bulunur. M.Ö 7nci yüzyılda Dor'ların kurduğu ilçe çevresine  göre rutubeti az olan iklimi nedeniye tercih edilir. Sürekli günümüzde göç alma nedeni şifalı suları, iklimi ile  yazlıkçıları çekerek sürekli ikamete  özendirmek cazibesi vardır. Marmaris gayrimenkul piyasası fiyatlarına göre  daha ekonomik fiyat etiketleri izlenir. Son yıllarda hızlı tırmanan fiyatlar aradaki makası giderek kapatma yönünde gelişmektedir.

Datça Gönenç Gayrimenkul Danışmanlık

Şirketimiz 01.01.1994 tarihinde kuruldu. Kuruluşundan önce bir yıl francheising alarak ortaklık ile sürdürülen faaliyet ardından hisseler devir edildi. Kendi aile şirketimizi Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti. kurarak çalışmalarımızı sürdürdük. Konusunda uzman ekibin başında bulunan 25 yıl danışmanlık hizmeti veren ekonomist Kemal Gönenç yerel çalışmanın tüm çalışmalara göre daha etkin olduğu inancını sektöre yazılarıyla paylaşıyor. Bir anlamda butik hizmet sunuluyor. Profesyonelliği kolej geleneği içinde sürdürmek bir tarzdır. Sizin neye önem verdiği ile alakalıdır. Sadık müşterinin kalmadığı günümüz piyasasında geçerli olup olmadığı tartışılabilir. Çünkü bilimdeki teknolojideki gelişmeler ticari alışkanlıkları değiştirdi. Buna direnecek değiliz.

Digital Pazarlama

Günün modern tekniklerini kullanmaya önem veriyoruz. Stratejik planlama, inbound, digital marketing gibi modern yöntemler firmamız tarafından kullanılırken portföyümüzü elektronik ortamda sunuyoruz. Bütün kullanılan araçlar buluşma içindir. Alıcı ile satıcıyı isteklerine uygun koşullarda anlaşma noktasında buluşturarak satış gerçekleştirme kısmı ise işin insani açıdan önemli durağıdır. Bu konuda ehil değilseniz başarı katsayı oranının düşük olur. Severek titizlikle bilgi ve deneyiminize saygı ile verdiğiniz hizmet başarılı olur. Biz bu çalışma tarzını müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet olarak adlandırıyoruz. Datça satılık arazi hakkında sorularınızı lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaştırınız. Danışmak kazandırır.    

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita