Datça Satılık Emlak Çiftlik // Gönenç Emlak Marmaris

Datça satılık emlak her katı 100 m2 olan bağımsız iki daireden oluşan çiftlik evi arkasında satılık 4.000m2 arsa.

Emlak Danışmanı

Datça Satılık Emlak Çiftlik

 • İlan No
  430
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  4000
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Datça Marmaris 

Datça satılık emlak her katı 100 m2 olan bağımsız iki daireden oluşan çiftlik evi arkasında satılık 4.000m2 arsa. Yolu alınmıştır. İmarı vardır. İnşaat yapılır. Datça merkeze olan uzaklığı bir km'dir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Gönenç Emlak yetkilisi tarafından arsanın hudutları,yeri gösterilir. Çiftlik yaşamını hayal edenler için ideal arsa. Yabancıların satın almasında sakınca bulunmamaktadır.

Marmaris'e 65 km, Dalaman Havaalanı'na 160 km mesafede bulunan Datça tarihi eserlerinin zenginliği ile ünlü bir liman ilçesidir. Knidos mesudiye, palamutbükü, Kargı önemli yerleşim yerleridir. Zamanın en ünlü tıp merkezi datça'dadır. M.Ö 7nci yüzyılda Dor'lar tarafından kurulan Datça,çevreye oranla rutubeti az olan iklime sahipdir. Şifalı suları, yazlıkçıları burada sürekli yaşamaya özendirmektedir Marmaris'e göre emlak fiyatları çok daha ekonomikdir. Satılık mülk bilgilerine arama motorundan ulaşabilirsiniz.

Gönenç Emlak

Türkiye güney sahillerinde 27 yıl üzerinde emlak danışmanlık hizmeti veriyoruz. Portföyümüzde yüzlerce satılık ilanı vardır. Bu ilanlar düzenli güncellenmektedir. Şirketimiz Marmaris Ticaret Odası üyesidir. Merkez ofisimiz Marmariste bulunmaktadır. Datça son yıllarda popüler olduğundan, şirketimiz özellikle yabancılara satış konusunda villa, yazlık ev, müstakil ev satışı için hizmet vermektedir.

Yabancılar Datça da gayrimenkul satın alabilirler. Prosedür yaklaşık üç ay sürmektedir. Bu konuda ayrıntılı bilgi için bizimle temas kurunuz. Şirketimizin düzenli olarak yayımladığı Newsletter gayrimenkul endüstrisi hakkında bilgileri yayınlar. Marmarisbox Newsletter üyeliği ücretsizdir.
 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita