Datça Satılık Emlak Çiftlik // Gönenç Emlak Marmaris

Datça satılık emlak her katı 100 m2 olan bağımsız iki daireden oluşan çiftlik evi arkasında 4.000m2 satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Datça Satılık Emlak Çiftlik

 • İlan No
  430
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  4000
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Gayrimenkul Yatırımı 

Datça satılık emlak her katı 100 m2 olan bağımsız iki daireden oluşan çiftlik evi arkasında 4.000m2 satılık arsa. Kadastro yolu alınmıştır. İmarı vardır. Yasal inşaat yapılması mümkündür. Merkeze olan uzaklığı bir kilometredir. Güvenli alışveriş amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Gönenç Emlak yetkilisi tarafından arsanın hudutları gösterilir. Yer gösterme işlemi Bakanlık yönetmeliğine uygun yapılır. Datça satılık emlak çiftlik yaşamını hayal edenlere ideal arsa. Yabancıların satın almasında sakınca bulunmamaktadır.

Tarih ve Doğa Bileşkesi

Marmaris'e 65 km, Dalaman Havaalanı'na 160 km mesafede bulunan İlçe, tarihi eserlerinin zenginliği ile ünlü bir liman ilçesidir. Knidos Mesudiye, Palamut-Bükü, Kargı önemli yerleşim yerleridir. Zamanın en ünlü tıp merkezi Datça'da yer almaktadır. M.Ö 7nci yüzyılda Dor'lar tarafından kurulan Datça, çevreye oranla rutubeti az olan iklime sahiptir. Şifalı suları, yazlıkçıları ilçede sürekli yaşamaya özendirmektedir Marmaris'e göre emlak fiyatları çok daha ekonomiktir. Aradığınız mülk bilgilerine arama motorundan ulaşabilirsiniz.

Gayrimenkul Yatırım Fırsatları

Türkiye sahillerinde keşfedilmeyen yer kalmadı. Sözümüzü aslında dünya için söylemek mümkün. Ancak burada kasıt edilen insanoğludur. Peki siz ülkenizin sahillerini gördünüz, yaşadınız mı? İklimi, sosyoekonomik, kültürel yapısını, ticaretini, biliyor musunuz? Büyük kentlerin kaotik yapısı ve insanı yıpratan stresli yaşam tarzından kaçanlar soluğu sahillerde alıyor. İlçemiz son yıllarda çok popüler oldu. Cazibesi devam ediyor. Tarih ve doğa ile iç içe sakin yaşamı tercih edenlerin adreslerinden birisi de Datça diyebiliriz. Tercihleri belirleyen istekler talep gücünü arttırıyor. Gayrimenkul sektörü her şeye rağmen canlılığını koruyor. Bu nedenle taşınmaz fiyatları sürekli yükseliyor. Gelişmenin yönü arzın yakın gelecekte daralma yaşayacağını işaret ediyor. Bu nedenle gayrimenkul yatırımı yüksek prim potansiyeline sahip. Datça satılık emlak fiyatları yükseliyor. Ancak, fırsatlar devam ediyor. Firmamız bu konuda avantajlı projeleri yatırımcıların dikkate almalarını öneriyor.  

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 

Türkiye güney sahillerinde 27 yıl üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Portföyümüzde yüzlerce satılık ilanı vardır. Satılık ilanları düzenli güncellenmektedir. Şirketimiz Marmaris Ticaret Odası üyesidir. Merkez ofisimiz Marmaris'te bulunmaktadır. Datça son yıllarda popüler olduğundan, şirketimiz özellikle yabancılara satış konusunda villa, yazlık ev, müstakil ev satışı hizmeti vermektedir. Yabancılar gayrimenkul satın alabilirler. Prosedür geçmişte yaklaşık üç ay sürmekteydi. Oysa yapılan düzenlemeler bir günde tapu almak mümkün olmuştur. . Bu konuda ayrıntılı bilgi isterseniz lütfen bizimle temas kurunuz. Şirketimizin düzenli yayımladığı medya organımız Marmaris Box gayrimenkul endüstrisi hakkında bilgileri yayınlar. üyelik ücretsizdir.
 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita