Datça Satılık Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Datça satılık ev villa merkezden on km uzaklıkta küçük koyun yüksek yamacında, orman içinde müstakil konut.

Emlak Danışmanı

Datça Satılık Ev Villa

 • İlan No
  374
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  207
 • Oda Sayısı
  5+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Şömine
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Datça Satılık Müstakil Ev

Muğla Datça satılık ev villa merkezden on km uzaklıkta küçük koyun yüksek yamacında, orman içinde müstakil konut. Her tarafından deniz manzaralı (yunan adaları) 207m2 kullanım alanı bulunan satılık villa. 4000m2 arazi üzerindeki gayrimenkul beş ayrı parselden birinde inşa edilen, diğer parsellerin her birine de imar izni mevcuttur. Ege bölgesinin meyve ağaçları bulunan bahçeye istenirse yüzme havuzu yapılabilir. Mavi bayrak almış olan denize, araçla beş dakika uzaklıkta yer alır. Satılık villa aynı zamanda Datça'dan Ak-tur 5km mesafededir. İnşaat, yol yapılmasına harcanan giderler yüksek maliyet oluşturmuş; ancak belirtilen bedel karşılığı değer yaratılmıştır. 

Konut Genel Özellikleri

Evin içindeki ahşaplar özel seçimdir, odaların çok otantik görünüm, kullanım alanı veren görünüme sahip olması, eve farklı özellik kazandırmıştır. Isınma için şömine de vardır. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız. Şirket yetkilisi tarafından gayrimenkul gösterilir. Güvenli alışveriş amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürme sağlanır. Konut kredisine uygundur.

Emlak Danışmanlık Desteği

Şirketimiz merkez ofisi Marmaris de bulunmaktadır. Şirketimiz Türkiye güney sahillerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketimiz geniş portföye sahiptir. Satılık kiralık ilanlarını akıllı telefonlarla uyumlu sitemizde, bülten sayfalarımızda yayınlanır. Son kayıt edilen ilanlar özet akış sisteminde yayınlanır. Zaman içinde çok uygun fiyatlı fırsat olarak değerlendirilen satışa sunulan gayrimenkuller bize ulaşmaktadır. Öncelikle portföyümüzde bulunan müşteri kitlesine haber verilir. Bu nedenle, sitemizde aradığınız özelliklere sahip ilan bulmadığınız taktirde, isteğinizi iletin. Çünkü size uygun niteliklere sahip konut bilgisi geldiğinde, bilgi edinme öncelik avantajından yararlanırsınız.

Güncel Gayrimenkul İlanları

Firmamız portföyünde bulunan ilanların önemli bölümünü elektronik ortamda yayınlamaktadır. Akıllı telefonlardan ve bize ait sosyal medya hesaplarımızdan yeni ilanları izlemek mümkündür. Nitekim, sadece ilanlar değil sektöre ilişkin gündeme alınan konularda yazılarımızı  paylaşıyoruz. Marmaris-Haber.com sitemizde gayrimenkul haberlerini izlemenizi öneriyoruz.

Danışmanlık Şirketi Fırsatları

Şirketimiz Datça satılık ev ile satılık villa ilanlarını gayrimenkul bilgilerini güney sahillerinde ve Marmaris emlak sektöründe düzenli yayınlamaktadır. Bilgilerin taze olması, doğru kaynaktan iletilmesi önemlidir. Bültenimize üyelik ücretsizdir. Duyuruları bülten üzerinden yapıyoruz. Anlık yeni kayıtları sosyal medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz. Marmaris satılık daire fiyatları, kiralık ev ve arsa isteklerinizi, sorularınızı iletebilirsiniz. Köy evi ile yazlık konut ilanları yenilenmektedir. Unutmayalım ki; danışmak kazandırır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita