Datça Satılık Ev Yazlık Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Komple tadilat ile yenilenmiş dört katlı binanın birinci katında yer alan satılık ev. 

Emlak Danışmanı

Datça Satılık Ev Yazlık Konut

 • İlan No
  427
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  100
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Datça Satılık Ev

Bölgenin en güzel iki koyuna sahip site içinde bulunan  komple tadilat ile yenilenmiş  dört katlı binanın birinci katında yer alan satılık ev. Yazlık konut arayanlar için uygun, konut kredisi koşulları açısından sorun bulunmayan gayrimenkul görüşülür fiyat ile satışa sunulmuştur. Giriş bahçe katı olduğu için kullanım avantajı vardır. Bina yalıtımı yapımıştır. Zeminde birinci sınıf fayans kullanılmıştır. Pencere sistemlerinde ısı cam bulunmaktadır. Banyoda duş kabini ve kuvet ile eletrikli sofben yer almaktadır. Daire masrafsız, kullanıma hazırdır. Konut kredisi koşullarına uygundur. 

Yazlıklar Revaçta

Son yıllarda emeklilerin ve yabancılaraın yoğun talebi nedeniyle Datçaya ilginin arttığını görüyoruz. Gayrimenkul fiyat etiketlerinde kronik artış görülmektedir. İklimin cazibesi bunaltan yaz aylarında sığınılacak liman gibidir. Sahillerdeki balıkçı lokantaları, koyları, otantik ve tarihi yapısı değirmenleri ile göç almaya devam edileceği saşırtıcı olmaz. Yaz mevsiminin bölgede çok yüksek nemli olmasına karşın Datça serin iklime sahiptir. Orta yaş üzeri aileler bu nedenle tercih etmektedirler.  

Alıcılara Yer Gösterme 

Detaylı bilgi almak için bize ulaşınız. Randevu üzerine satılık ev prosedüre bağlı olarak gösterilir.  Yer gösterme amacıyla ücret alınmaz. Sanayi ve Ticaret Bakanlığ tebliğine uygun hareket edilir. Tutanak tanzim edilerek iki nüsha zabıt karşılıklı imza ile belgelenir. Konut gösterilirken detaylı bilgi verilir. Anlaşma yapıldığı taktirde elektrik, su sayaçlarının son endeksleri alınır ve ev boş olarak teslim edilir. Güvenli bir satış gereği olarak alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür.

Gönenç Emlak Danışmanlık 

01/01/1994 tarihinde şirketimiz Marmaris merkezde kuruldu. Firma portföyümüz web sitemiz üzerinden elektronik ortamda sunulur. Satılık kiralık daire konut arsa hakkında taleplerinizi lutfen şirket ofisimize bildiriniz. Portföyümüzde bulunan müstakil ev, köy evi, villa bilgileri günceldir. Yararlanmanız önerilir.. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita