Datça Satılık Koy Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Datça satılık koy arsa denize sıfır kıyıdan başlayan içeri doğru derinleşen iki adet parselden oluşuyor.

Emlak Danışmanı

Datça Satılık Koy Arsa

 • İlan No
  617
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  11425
 • İmar
  Sit Alanı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık Koy

Pazarlıksız satılık olup, alım-satım ve komisyon alıcıya aittir. Datça satılık koy arsa  denize sıfır  kıyıdan başlayan  içeri doğru derinleşen iki adet parselden oluşuyor. Bu parseller 7.400 m2 ve 4025 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Her iki parsel birbirine bitişik olup, tek parsel olarak da satılabilir. Bu durumda; fiyatları iki parsel toplamı üzerinden satışa sunulmuştur.

Datça Satılık Gayrimenkul

Denize sıfır arsa, az eğimli olup, her yerinden net bir biçimde Yunan adalarını görmektedir. Palamut bükü 5.5 km, Yazı Köyü'ne 4 km, Knidos'a 4.5 km, Datça yaklaşık olarak 25 km mesafede olan satılık arsa içinde badem, incir ağaçları bulunmaktadır. Özellikle asvalt yolla ulaşımın çok kolay olması gayrimenkul için avantajdır.

Satılık koy, arazi özelliği açısından birinci derece doğal sit kapsamı içinde kalmaktadır. İmar planı yapılabilme özelliği söz konusudur. Bilindiği üzere Kültür Bakanlığı, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni plan revizyon hakkını 19.01.2010 tarihinde Çevre Koruma Daire Başkanlığı'na ilke kararı ile devir etmiştir. İmar durum belgesi ve inşaat ruhsatı Datça Belediyesi tarafından verilmektedir.

Denize Sıfır Parseller

Randevu alınarak gayrimenkul yerinde göstermesi mümkündür. Alıcı, satıcıların karşılıklı görüştürülmesi güvenli alışveriş için temin edilir. Gonenc Emlak Marmaris şirketi satış sürecinin yönetilmesinde, her türlü teklif taraflara aracılığımızla iletilir. Anlaşma halinde, kesinlikle kazık çakma yöntemiyle emlak mirengi noktaları, hudutları taraflarla birlikte yerinde tespit edilir.

Satılık koy, hakkında sorularınız veya satilik kiralik daire konut arsa talepleriniz için merkez ofisimizle lütfen temas kurunuz. Köy evi, müstakil ev bilgileri portföyümüzde yer almaktadır. Danışmak kazandırır.

Gönenç Emlak Marmaris

Şirketimiz ayni yıl kurulan Marmaris Ticaret Odası'nın 1994 yılından beri üyesidir. Sürekli güncellenen geniş portföye sahibiz. Yüzlerce emlak ilanı sitemizde yayınlanmaktadır. Gönenç Emlak Marmaris Şirketi Bellevü örganizasyonu avrupanın en iyi 300 emlak şirketi olarak seçilerek sertifika ile ödüllendirilmiştir. Şirketimizde, danışmanlık hizmeti veren, ekonomist.bankacı, enformasyon memuru, yeminli tercüman profesyonel danışmanlar yer almaktadır.

Muğla Datça satılık koy ve denize sıfır arsa ilanları ile Marmaris satılık arsa bilgileri şirketi tarafından imarlı satilik villa parselleri sunmaktadır. İlanlarda yer alan bilgiler düzenli güncellenir. Bizi sosyal medya üzerinden gonencemlak hesabımızdan takip edebilirsiniz. Ücretsiz Marmaris Box Bülteni'ne üyelik sistemimizden yararlanınız. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita