Datça Satılık Villa // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Şirketi Muğla Datça satılık villa yazlık konut ev bilgileri ve ilan detaylarını vermektedir.

Emlak Danışmanı

Datça Satılık Villa

 • İlan No
  679
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  157
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Satılık Ev

İlan bir süre için geri çekildi.

Gönenç Emlak Şirketi Muğla Datça satılık villa yazlık konut ev bilgileri ve ilan detaylarını vermektedir. Satıça sunulan ev, 157 m2 kullanım alanına sahipdir. Üst katta üç büyük oda, banyo, teras balkon, iki oda terasa açılmaktadır. Odanın bir tanesinde baştan başa gömme dolap, alt katta açık mutfak, tuvalet, kiler içinde çamaşır makinası bulunmaktadır. Alt katta da hem önde hemde arkada balkon teras bulunmaktadır. Ev içinde dekoratif fonksiyonel şömine kullanıma hazır konumdadır. Ayrıca dışarda da bir ocak mevcutdur.

Diğer Özellikler

Evde banyo, mutfak, pancurlar sıfırlanmış vaziyettedir. Tepe mutfak, eczacıbaşı gibi birinci sınıf kaliteli ürünler kullanılmıştır. Her sene bakım yapıldığından ev masraf gerektirmemektedir. Beyaz eşyalar, yataklar yeni olup satış fiyatın içindedir. Güneşin batışı, doğuşuizlenmeye değer manzara vermektedir. Öndeki çiçekler daha da büyümüş gelişmiştir. Site içinde 12 ikiz villa, bulunmaktadır. Ev deniz görmektedir. Sit alanı olduğundan önü kapanmaz özelliktedir. Evin önünden dolmuş geçtiğinden ulaşımı kolaydır.. Çevrede eski knidos kalıntıları bulunduğundan tarihi değerlerle içiçe yaşam alanı vardır..

Satılık Villa

Muğla Marmaris Gönenç Emlak güney sahilleri satılık kiralık daire konut ve arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul bilgileri ilanlarını sürekli güncelliyerek sunmaktadır. Lütfen taleplerinizi iletiniz. Datça yanısıra Marmaris satılık daire, müstakil ev hakkında bilgiler sosyal medya üzerinde anlık duyurularla yayınlanmaktadır. Muğla Datça satılık villa ilanları ve yazlık konut müstakil ev köy evi ile satılık ev bilgileri Gönenç Emlak şirketi resmi sitesinde sunulmaktadır. Portföyümzde; Marmariste satılık daire ve Marmaris kiralık ev ile yazlık ev köy evi müstakil ev ilanları da yer almaktadır.

Marmaris Datça

Marka değeri bulunan Marmaris konut yatırımı için önemli avantajlar sunuyor. Öncelikle tatilde gibi yaşam isteyenler tercihini ilçemiz için kullanıyor. Sosyal yaşam olanakları açısından büyük kentlerden geri kalmayan turistik ilçe sürekli 100.000 kişinin yaşadığı dünya kenti özelliğine sahip. Yaz aylarında ise nüfus on kat artıyor. Yerli yabancı tatilciler ağırlanıyor. Mavi bayraklı plajları, tarihi eserleri, tekne turu, safari gezileri, lezzetli balıkçı lokantaları ve alışveriş merkezleriyle tatilcileri Marmaris cezbediyor. Yerel özdeyiş “Burasının suyunu içen Marmaris’ten ayrılamaz” sık sık doğrulanan deyimdir. Merkez dışında gezilecek geçmişin köyleri bugünün mahalleleri önemli yerleşkelerdir. Söğüt, Selimiye mutlaka görülmesi gereken yerlerdir. İlçede konut sahibi olmak sağlıklı yaşama atılan adım olması yanı sıra, ekonomik açıdan yatırım özelliğine sahiptir. Daralan arza karşın sürekli talep artışı fiyatların yükselmesine neden oluyor. Taşınmazların değeri prim yaparak artmaktadır. Bu nedenle Marmaris satılık ev piyasasında gayrimenkul almak size avantajlar sunacaktır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita