Emlak Marmaris Selimiye Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Merkezden den 40 km uzaklıkta bulunan  bulunan villa inşaatı yapmaya yasal olanağa sahip yola cephe sınırlı Selimiye satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Emlak Marmaris Selimiye Satılık Arsa

 • İlan No
  269
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  5363
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yola cepheli
Açıklama

Selimiye Marmaris

Merkezden den 40 km uzaklıkta bulunan  bulunan villa inşaatı yapmaya yasal olanağa sahip yola cephe sınırlı Selimiye satılık arsa. Selimiye de geçiş dönemi yapılaşma koşulları kapsamı içinde olan bu gayrimenkul, alt yapı imkanlarına sahiptir. Sınır poligonlarının tesbiti, imar durum belgesi aldıkdan sonra, yönetmeliğe uygun çizilen projenin Özel idare tarafından onayı alınarak, inşaat ruhsatına sahip olunur. Ardından yasal olarak villa inşaatı yapılır. Müstakil ev, köy evi yapılabilen arsa deniz manzaralıdır. Denize olan uzaklığı 476 sayılı yasanın belirlediği sakınca mesafesinin dışındadır. Gayrimenkul hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşınız. Randevuyla gayrimenkul yerinde gösterilir. Güvenli bir satış için alıcı, satıcı karşılıklı görüşme sağlanır.

İmar Durumu

Satılık emlaka talip olan alıcı nezaretinde Özel idare, Tapu Müdürlüğü, Kadastro Müdürlüğü'nden belgeler kontrol edilir. Arsaya harita mühendisi getirilerek CPS kullanarak veya kazık çakarak tesbit işlemi ücreti alıcıya ait olmak üzere yaptırıldıktan sonra satış işlemi yapılacaktır. Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmeniz önerilir. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşmanız mümkündür..Pusulanız doğru bilgi olsun. Satilık kiralik daire konut arsa villa hakkında isteklerinizi gonencemlak ofisimize lütfen bildiriniz. Danışmak kazandırır.

Gönenç Emlak Avantajları

Şirketimiz 1994 yılında Marmaris merkezde ailemiz tarafından kuruldu. Kurulduğu tarihten günümüze ayni adresinden gayrimenkul danışmanlık hizmeti verdik. Vermeye devam ediyoruz. Hizmet alanımız Marmaris ile çevre mahalleleri ile Datça’dan Fethiye’ye kadar olan sahil kuşağıdır. İmarlı imarsız arsalar ve daire yazlık ev villa gibi konut tipi taşınmazların pazarlaması yapılarak alıcı satıcılara profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Uzman ekip tarafından sürdürülen faaliyetimiz modern tekniklerle yapılmaktadır. Kısaca dijital pazarlama denilen aktivite stratejik planlama kapsamında gerçekleşir. Teknolojideki gelişmeler toplumda yeni alışkanlıkların oluşmasını sağlamıştır. Piyasa analiz edildiğinde tüketici alışkanlıklarında yeni eğilimler izlenmektedir. Bu gelişmelerle uyumlu akıllı telefonlardan kolay ve hızlı incelenebilen web sitemiz üçüncü nesil dönüşüm yaşadı. Yüzlerce satılık ilanı elektronik ortamda 3.000 adet civarında resim görsel gücüyle destekli sunuluyor. Yıllar içinde oluşan ağımıza üyeliği olanlar bilgi edinme öncelik avantajıyla fırsatları yakalıyor. Ücretsiz sağlanan üyelik için sayfa sağ alt kısmında bulunan bölümden e-posta adresi ve isim yazmanız yeterlidir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita