e Emlak Marmaris Selimiye Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Selimiye satılık arsa deniz manzaralı olup arsanın yola cephe uzun sınırı bulunmaktadır.

Emlak Danışmanı

Emlak Marmaris Selimiye Satılık Arsa

 • İlan No
  32
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1403
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Gayrimenkul 

Mamaris'e araçla 30-40 dakika mesafede yola cephesi bulunan, satılık villa inşaatına uygun satılık emlak. Konut inşaatı için Datça Bozburun plan hükümleri, değişiklikleri geçerlidir. Selimiye satılık arsa deniz manzaralı olup arsanın yola cephe uzun sınırı bulunmaktadır. 16 maddeden oluşan ve 2007 yılında yürürlüğe giren Muğla ili sınırları içinde yeralan özel çevre koruma bölgelerine ait 1/25000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin geçiş dönemi yapılaşma koşulları için bilgi edinmek isterseniz lütfen bize ulaşınız.

Alıcıya Parselin Gösterilmesi

Randevu alınmasıyla gayrimenkul gösterilir. Güvenli bir satış için alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür. Lütfen, müstakil ev, satılık villa, köy evi taleplerinizi merkez ofisimiz Gönenç Emlak Marmaris şirketimize iletiniz.

Marmaris Selimiye Gönenç Emlak

Gayrimenkul sektöründe 27 yıl üzerinde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ayni adreste bu kadar süredir faaliyette bulunan Marmarisin tek emlak şirketiyiz. İntereaktif bilgi Bankamız, satilik kiralik daire konut arsa gayrimenkul ilan sitesi portföyündeki bilgileri sürekli güncellemektedir. Türkiye güney sahilleri Muğla çevresi satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sürekli olarak, ekip tarafından güncellenerek yenilenmektedir.

Emlak Haberleri

Portföyümüzde sadece Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev değil ayni zamanda, satilik arsa köy evi müstakil ev yazlik konut ilanlarına da yer verilmektedir. Yeni kayıt edilen ilanlar öncelikle üyelerimize duyurulur. Ücretsiz üyelik sitemine sayfanın sol tarafında bulunan kayıt ol butonundan işlem yaptırabilirsiniz. Bilgi edinme öncelik hakkından yararlanmak için üye olunuz. Sosyal medya hesaplarımız şirketimiz adına alınmıştır. Bizi takip edebilirsiniz. Yıllar içinde oluşan deneyim, birikimlerimizden, profesyonel danışmanlığımızdan yararlanmak, kazandırır. Kararlarınızı şanşa bırakmayın. Pusulanız doğru bilgi,dürüstlük, deneyim ile sektördeki yerimizi belirleyen vizyonumuz yönüdür.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita