Emlak Marmaris Selimiyede Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Selimiye Köyü'nde deniz manzaralı Sığ Liman istikametinde yolun sol tarafında kalan kıyı kenar şerit kapsamı dışında satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Emlak Marmaris Selimiyede Satılık Arsa

MUĞLA MARMARİS SELİMİYE KÖYÜ
 • İlan No
  280
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1270
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Yatırım Fırsatları

Selimiye mahallesinde deniz manzaralı Sığ Liman istikametinde yolun sol tarafında kalan kıyı kenar şerit kapsamı dışında satılık arsa. Yatırım için ideal arsa. Deniz manzaralı, önü kapanmaz. Kadastro yoluna sınır olmadığı için, yasal inşaat yapılamaz. %40 kamuya terk ardından, imar geldiğinde net 762 m2 parsel kazanılacaktır. İyi mevkide olan arsa.

Mevcut İmar Durumu 

18 maddeden oluşan ve Ağustos 2005 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine yola sınır cephe haricinde, uygun arsadır. Muğla  İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldığı için statü değişmiştir. Revizyon imar planı onaylanması üzerine Marmaris Belediyesi inşaat ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi verilmesi için yetkilidir.

Yer Gösterme Uygulaması

Detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Eğer satılık parseli yerinde görmek isterseniz randevu ile yer gösterilir. Bu işlem yasal prosedüre göre yapılır. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli 59 numaralı tebliği esas alınır. Ücret talep edilmez. Güvenli bir satış için alıcı ile satıcı karşılıklı görüşmesi temin edilir. Yer gösterme işleminin kesin netlik taşıması için GPS veya kazık çakma yöntemi kullanılması her iki tarafa tavsiye edilir. Bu amaçla harita mühendislik ofisinden destek alınmalıdır.

Selimiye Gönenç Emlak Danışmanlığı 

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için lütfen sorularınızı iletiniz. Hazırladığımız haber sitesi ve sosyal medya hesaplarımızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Portföyümüz elektronik ortamda web sitemiz üzerinden yayınlanır. Yeni kayıt edile ilanlar fırsatlar sunmaktadır. Akıllı telefonlardan bizi izlemeniz mümkündür. Portföyümüzde bulunan ilan bilgileri düzenli olarak yenilenir. Bilgilerin doğru ve sağlıklı olması bizim için önemlidir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita