Fethiye Satılık Villa Kale // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Fethiye satılık villa kale bilgileri ve gayrimenkul ilanları Gönenç Emlak Şirketi tarafından sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Fethiye Satılık Villa Kale

 • İlan No
  409
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  400
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  1
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  9
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Fethiye Satılık Villa

Bu fiyat mülk sahibine ödenecek olan net fiyatdır. Alım satım vergisi, alıcı satıcı komisyon bedelleri alıcıya aitdir. Fethiye emlak sektörüne sunulan satilik villa, kale. Panoramik manzaraya sahip olan, yasal izinleri alınarak inşaatı yapılmış olan, resmi şahıs tapulu, ruhsatlı satılık villa.

Fethiyede Satılık Kale

1999 yılında tapu tescil,ardından yapı kullanma izin belgesi alınmıştır. 2002 yılında havuz propjesi verilmiştir. Çevre düzeni, havuz, teraslar bitiş tarihi ise 2007 yılıdır. Denize uzaklık üç kilometredir. Konut, ticari (cafe bar, restaurant, wellness, SPA, fitness club, v.s.) kullanımına uygundur.

Üst Teras; yaklaşık 700 m2 dir. Kare tek katlı betonarme ev, salon amerikan mutfak, bir adet yatak odası, duş wc'den ibarettir. Alt Teras; yaklaşık 300 m2'dir. Satilik villa tamamı traverten kaplı, çift kademeli çatıyla üstü kapalı, iki tuvalet, bir adet mutfak, depodan ibaretdir.

Muğla Fetiye satılık villa kale bilgileri ve gayrimenkul ilanları Gönenç Emlak Şirketi  tarafından sunulmaktadır. Bu özel satılık emlak, randevu alınarak ofis yetkilisi tarafından gösterilir. Prensibimiz gereği ciddi alıcıların, sahibi ile güvenli bir alışveriş için karşılıklı görüşmeleri temin edilir.

Gönenç Emlak

Turkiye güney sahillerinde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Şirketimizin merkezi Marmariste bulunmaktadır. 27 yıl üzerinde süredir merkez ofisimiz ayni adresde hizmet vermektedir. 1994 yılında kurulan Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz. Şirketimiz geniş, düzenli güncellenen portföye sahipdir. Portföyümüzde bulunan bilgiler düzenli yenilenmektedir.

Elektronik ortamda sunulan portföyümüzden son kayıt edilen satılık ilanlarını görebilirsiniz. Marmarisbox bülteni sektör hakkında  haberleri duyurur. Üyelik ücretsizdir. Muğla Fethiye satılık emlak sektöründe satilık villa ile müstakil ev yanısıra kale arsa daire ile Marmariste satılık ev ilanları gayrimenkul bilgileri sunulmaktadır. İsteklerinizi lütfen soru ve isteklerinizi iletişim sayfamızdan iletiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita