Gökova Satılık Arsa Araziler // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Antalya yol ayrımına yakın mevkide Gökova satılık arsa ve araziler şirketimiz tarafından satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Gökova Satılık Arsa Araziler

 • İlan No
  364
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  15210
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Gökova Satılık Arsalar

Muğla Marmaris Antalya yol ayrımına yakın mevkide Gökova satılık arsa ve araziler şirketimiz tarafından satışa çıkarıldı. Kadastro yoluna  cephesi mevcut düz, tarıma uygun olan parsel, anayola yakındır. İmar bölgesi ile sınır olması nedeniyle gelecekte statüsü değişebilir. Gelişime potansiyeli olan, imar alanına girmesi mümkün özellikte gayrimenkul avantajlıdır. 

Muğla Datça Bozburun İmar Durumu

Yatırım amacına uygun parsel için muhtelif kullanım olanağı vardır. Muğla il sınırları içinde geçerli geçiş dönemi yapılaşma koşulları kapsamına İl Özel İdare Müdürlüğü zamanında imar izni vardı. Muğla Büyük Şehir Belediyesi olunca yetki yeni idare sistemine geçti. Revizyon İmar Planı kabul edildi.Yeni plan gerçekleşir ise arsanın imarlı olması potansiyeli önemli kazanç getirir. Beklenti nedeniyle yatırımcılara tavsiye edilir. Satış fiyatı görüşmeye açık olarak fiyatlanmıştır. İki ayrı parsel toplam 15.210m2 arsa istenirse tevhit yani birleştirme işlemi ile tek parsele çevrilebilir. Gonencemlak prensip gereği alıcı, satıcıyı güvenli satış için karşılıklı görüştürmektedir. Lütfen bu konuda daha çok bilgi için bize ulaşınız.

Parsel Yer Gösterme ve Bilgi Transferi

Satılık arsa ilanları için talep edildiğinde randevu alınarak parsel gösterilir. Prosedür uygulanır. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliği gereği tutanak düzenlenir. İlandaki belirtilen arsaları gösteren firma yetkilisi ile yerleği görerek bilgi alan karşılıklı imza ararak birer nüshasını alırlar. Şehir içi yer göstermelerde ücret talep edilmez.

Yatırm Fırsatları

Son yılların popüler yatırım alanları içinde Gokova ve çevresi dikkat çekmektedir. İmar çalışmalarının kısmen devam etmesi beklentileri satın alma etkisi yapmaktadır. Zaten yatrımcının ana amacı belirlenen süre içinde ödedikleri paranın geriye yüksek karla dönmesidir. Sadece para olarak değil kullanım açısından beklentiler de olabilir. Gökova ve çevresi doğal özellikleri ile çekim alanı oluşturmakadır. Yabancıların da bu bölgede mülk satın aldığını belirtelim.

Gönenç Danışmanlık Desteği

27 yıl üzerinde süredir gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermekte olan gonencemlak düzenli güncellenen portföye sahipdir. Marmaris satılık daire konut arsa gayrimenkul ilan sitesi bilgileri devamlı güncellenmektedir. Portföyümüzdeki ilanları akıllı telefonlardan bloglarımız ve firmamıza ait haber sitemizden izlemeniz mümkündür. Fırsat olarak sunulan satılık kiralık ilanları hızla sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıma sunulur. Lütfen kiralık satılık müstakil ev köy evi villa tipi gayrimenkul taleplerinizi iletiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları şirketimize aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita