Hisarönü Satılık Arsa Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Şirketi Hisarönü satılık arsa gayrimenkul ilan ve bilgilerini vermektedir.

Emlak Danışmanı

Hisarönü Satılık Arsa Gayrimenkul

 • İlan No
  695
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  4480
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Parseller

Satılmıştır. Marmaris merkezden araçla 25 dakikalık mesafede bulunan Hisarönü sahil tarafında arsa satışa çıkarıldı. 4480m2 alana sahip düz yapıda tek parselden oluşan Hisarönü satılık arsa şahıs tapuludur. Kadastro geçmiş, imar çalışmaları devam etmektedir. Yol sorunu bulunmamaktadır. Denize yürüyüş mesafesi iki üç, dakikalık mesafedir. Satilik arsa civarında, yakınında evler bulunmaktadır. Tarımsal Niteliği Korunacak Alan kapsamında yer alan bölgede, denize ulaşan çay nedeniyle, sulama-tarım amacına yönelik su sorunu yoktur. Doğa manzaralı, ulaşımı kolay, yerleşim bölgesindeki arazi şirketimiz yetkilisi tarafından yeri görmek isteyenlere, 2003 yılında T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı K1 Bölüm1; 7 nci maddesinde yer alan hususlara uygun olarak bilgi verilir, arsa yerinde gösterilir. Bu işlem için ücret alınmaz. Güvenli satış gereği, alıcı satıcı karşılıklı görüşme tarafımızdan temin edilir.

Hisarönü Mahallesi

Muğla 65 Marmarise ise 15 km mesafede yer almaktadır. Rakım 40m’dir. İlkokul, postahane, elektrik, sabit telefon, yol gibi alt yapı hizmetleri sağlanmıştır.2012 yılı kayıtları nüfus, 2252 kişi olarak belitilmiştir. Bilindiği gibi, 30.03.2014 seçimleri ardından yasa gereği Muğla Büyük Şehir konumunu almıştır. 500 kişi üzerinde Köyler Mahalle olmuş ve Marmaris Belediyesine bağlanmıştır. Bu nedenle Hisarönü Mahalle statüsüne geçmiştir.

Nitekim, 30 Nisan sonrası askıdan indirilen revizyon planı imar çalışmalarının hızlanarak tamamlanacağı beklentisi oluşturmuştur. Datça Bozburun plan hükümlerine tabi olan bölgede plan revizyonu ile 1/25.000 ölçekli haritada tarım alanlarına önem verildiğini, özellikle marjinal tarım alanlarının öne çıktığı izlenmektedir. Bu gelişmelerin satilik emlak fiyatlarına yansıması beklenmektedir.

Gönenç Emlak

Şirketimiz 27 yıl üzerinde süreden beri Datça’dan Fethiye’ye Türkiye güney sahillerinde aktif kurumsal profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Marmarisde merkez ofisimizden yönetilen aile şirketi düzenli güncellenerek yenilenen potföye sahipdir.Gönenç Emlak Şirketi Hisarönü satılık arsa gayrimenkul ilan ve bilgilerini vermektedir. Mugla çevresi Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari portföy üzerinden sunulmaktadır.

Resmi sitemiz yanı sıra, Marmarisbox, Selimiye-Emlak siteleri ile bloglar ve İngilizce sitelerimizle hedeflenen potansiyel alıcı satıcı kitlesine ulaşmaktayız. Bilgi bankamızda Hisarönü satılık arsa yanı sıra Marmaris kiralik daire ile Marmariste kiralik ev ilanları ile satilik villa yazlik konut tipi müstakil ev bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan biz takip edebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita