Hisarönü Satılık Arsa Marmaris // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Hisarönü satılık arsa orta vade yatırımcılara ideal olarak Gönenç Emlak portföyünden sunuldu.

Emlak Danışmanı

Hisarönü Satılık Arsa Marmaris

 • İlan No
  670
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  876
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Hisarönü

Muğla Marmaris Hisarönü satılık arsa orta vade yatırımcılara ideal olarak Gönenç Emlak portföyünden sunuldu. Satılık arsa Marmaris Merkez'den araçla, onbeş dakikalık mesafede bulunan Hisarönü Değirmenyanı mevkiinde olan 876m2 parsel arsa tarafımızdan satışa çıkarıldı. Resmi tapulu parsel ana caddeye yakındır. Ancak; kadastro yoluna sınır cepheli değildir. Lokasyon olarak, alışveriş için dükkanların bulunduğu, pazar yerine, camiye mesafesi oldukça yakın konumdadır. Topografik yapısı düzgün, yol seviyesinde, yerleşim alanı kapsamındadır. Elektrik, telefon alt yapısı vardır. Yatırımcılara prim potansiyeli nedeniyle önerilir.

İmar Durumu

Hisarönü, Değirmenyanı mevkii; Datça Borburun Plan Hükümlerine tabidir. Satılık arsa Marmaris Belediyesi'ne 30 Mart 2014 seçimleri ardından bağlanmıştır. Mugla Büyük Şehir Belediye statüsü kazanınca, nüfusu 500 üzeri köyler mahalleye dönüşmüştür. Nitekim 30 Nisan tarihinde, askıdan indirilen 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı, bölgede beklenti oluşturmuştur. Yapılan itirazlar değerlendirildikten sonra uygulama planı beklenmektedir. Resmi imar geldiğinde, bilindiği gibi %40 kamu terkleri yapıldıktan sonra net parsel inşaat izni alınabilir. Bu durumda bugünkü durumu tarla, arazi özelliğinden, arsa özelliğine sahip olabilecektir. Değeri bu yeni konum elde edildiğinde değişerek seviyesi yükselecek, kullanım seçeneği, değeri artacaktır.

Yer Gösterme

İlan bilgileri üzerine gayrimenkulü yerinde görmek ve daha çok bilgi isteyebilirsiniz. Yer gösterme belgesi tanzim edilerek istekleriniz karşılanır. T.C. Sanati ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 numaralı tebliği prosedürü açıklar. Firma yetkilisi ile gayrimenkulü görmek isteyenler arasında iki nüsha tutanak karşılıklı imzalanır. Birer nüsha taraflara verilir. Firma tarafından yer göstilme ve ayrıntılı bilgi verme işlemi kayıt edilir. Alıcıların, mülk sahibi ile karşılıklı görüşmesi sağlanır. Anlaşma sağlandığı taktirde, parselin sahibi tarafından gösterilse bile kesin tesbitinin yapılması gerekir. Bu amaçla, lisanslı harita ofisi aracılığı ile GPS veya hazık çakma yöntemiyle net hudut tesbiti yapılmalıdır. Konunun çok önemli olduğunu belirtelim. Mülk sahibinin kendi arsasının yerini yanlış gösterdiğine tanık olduk. Dedesinden kalan yeri tarif üzerine gösteren olduğu gibi kötü niyetli insanlarla karşılaşmak mümkündür. Bu nedenle işlemin yapılmasını önemle tavsiye ediyoruz. Firmamız hudut tesbit konusunda vareste tutulur.

27 Yıllık Deneyim

27 yıl üzerinde süredir profesyonel danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından sürdürülmektedir. Portföyümüzde; Muğla çevresi ile Marmariste satılık arsa daire konut ve villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunulmaktadır. Ayrıca; Marmariste satilik daire ile Marmariste satilik ev ilanları ve köy evi mustakil ev konut villa tipi gayrimenkul bilgileri yer almaktadır.

Bilgiler düzenli güncellenmektedir. Yeni kayıtlar yayına alındıktan sonra; bültenimiz ile üyelerimize duyurulur. Ücretsiz üyelik sisteminden yararlanmanız için ana sayfamızdaki buton tıklanarak üyeliğiniz gerçekleşir. Avantajlarından yararlanmanız önerilir. Sosyal medya hesaplarımız şirketimiz adına alınmıştır. Bizi takip etmeniz mümkündür. Hisarönü satılık arsa hakkında soru, istek, taleplerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita