Hisarönü Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Hisarönü satılık arsa hakkında açıklamalar ve Satışa çıkarılan gayrimenkul bilgileri veriliyor.

Emlak Danışmanı

Hisarönü Satılık Arsalar

 • İlan No
  705
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  4363
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Değirmen Yanı

Araçla Marmaristen 20 dakika mesafede bulunan Hisarönü Mahallesi Değirmenyanı mevkiinde satılık emlak. Parsel 4363m2 olup, kadastro yoluna boydan sınır cephelidir. Revizyon imar planında yer alan kadastro yoluna 25m sınır limiti kapsamındadır. Topografik açıdan hafif meyilli düz yapıdadır. Ormana yakın olan parsel, çevresinde evler bulunmaktadır. Randevu alınarak Hisarönü satılık arsa şirketimiz tarafından yerinde gösterilir.

Hisarönü

Marmarise 19km uzaklıktaki köyümüz, 30 Mart yerel seçimleri ardından, 6360 sayılı kanun gereği Muğla Büyük Şehir ilan edilince, Hisarönü nüfusu 500 kişi üzerinde olduğundan mahalle oldu. Yönetim olarak Marmaris Belediyesine bağlandı. İmar durumu açısından, inşaat izini veren İl Özel İdare Müdürlüğü yasa ile kapatıldığından yetki belediyeye yapılan tüzel ve kişilerin itirazları değerlendirilmektedir. Plan onaylandığında, %40 oranında kamulaştırma yapılabileceğinden metraj yüksek olması nedeniyle, net imarlı kalan alanın ciddi prim yapması öngörülmektedir. Bu anlamda yatırımcılar için potansiyel prim oranı cazip görünmektedir. 20594 sayılı Toprak Konunu satış için engel değildir.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Şirketimiz 28 yıl danışmanlık hizmetini aralıksız vermekte olan firmadır. Sürekli güncellenen portföyümüz, Muğla Marmaris sahillerde satilik kiralik daire konut ve emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari düzenli yayınlamaktadır. Bilgi bankası niteliğindeki porföy yüzlerce satılık arsa ilanları yanında Marmaris satılık daire ve Marmaris kiralık ev ilanları ile müstakil ev villa arsa köy evi yazlık konut tipi gayrimenkul seçenekleri sunmaktadır.

Emlak Haberleri

Yeni kayıt edilen arsa ilanları sosyal medya hesaplarımızdan hemen duyurulduğundan bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz üyelik sistemi ile hizmet veren Marmarisbox Bülteni 2008 yılından günümüze yayındadır. Sektör haberleri için şirket bloglarından da yararlanabilirsiniz. Hisarönü satılık arsa hakkında soru,istekleriniz için bize ulaşınız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita