Gönenç Emlak

Gayrimenkul alım satım işlemleri çoğunlukla insanların en çok zorlandığı işlemler arasında yer alır ancak hızlı villa satmak deneyim ister.

Hızlı Villa Satmak Deneyim İster // Gönenç Emlak Marmaris

villa satma teknikleri

Özel Mülklerin Satışı

Gayrimenkul alım satım işlemleri çoğunlukla insanların en çok zorlandığı işlemler arasında yer alır ancak hızlı villa satmak deneyim ister. Çünkü özellikle emlak piyasasında villa satmak sıradan makul fiyatlı daire satma faaliyeti ile ayni değildir. Her şeyden önce pazarlama yapılacak kitle profili farklıdır. Aranılan özellikler daha çok ve estetik kaygı, konfor ön plandadır. Marmaris ve çevresi villalar genellikle iki katlıdır. Buna rağmen asansör olmasını isteyen müşteri profiline yönelik sunum gerekir.

Çünkü, ön planda olan beğenmesidir. Fiyat ikinci plandadır. Dikkat edilen, manzara mevki konum kalite konfor güvenlik metraj gibi unsurları içeren özellikler önemlidir. Çünkü, profilini yansıttığımız alıcı tipi efektif güce sahiptir. Beğendiğini satın alır. Örneğin; Gönenç Emlak Şirketi Marmaris'in en büyük villasını 3.500.000-$ fiyatla özel müşterilerine sunuyor. Firmamızın web sitesinde bu konu ile herhangi bilgi yer almamaktadır. Özel mülklerin sunulacağı alıcılar için yaptığımız çalışma, ilişki ağı inşa etmek ile ilgili faaliyettir.

Konut Satışı

Orta düzey bütçeli işlemlerde evini satmak isteyenler uzun süre satış gerçekleşmesi için beklemek zorunda kalabilir. Böylesi durumlar ile karşılaşmamak amacıyla yapılması gerekli bazı konularda özenli ve dikkatli olmak bulunmakta. Bunlardan önde gelen yapılmaması gereken, villa fiyatını olması gerekli değerden çok daha yüksek fiyattan satışa sunmaktır.

Genellikle yüksek metraja sahip villalarını satmak için gerçek değeri üzerinde fiyatlar talep edilebiliyor. Böylesi durumlarda ise villalar %80 satılamama tehlikesi ile karşı karşıya kalabilir. Bunun yerine villanın bulunduğu bölgedeki yapılar en azında arsa rayiç değerleri araştırılarak yapı maliyeti göz önüne alınarak satış bedeli belirlenmelidir. Parayı tutmak ve kontrol etmek akıl işidir. Özellikli gayrimenkulü satmak isterken potansiyel alıcıların bu akıla sahip olduğunu varsayarak hareket edilir.

Klasik Pazarlama

Geçmiş dönemlerde genellikle villa satmak için sadece satılmak istenen yere satılık afişi asmak tercih ediyordu. Sadece bu bölgede konutun önünden geçen kişiler satılık ilanını görebiliyordu. Sonrasında doğal olarak satış için çok az kişi insanların ilanlarına cevap veriyor. Günümüzde ise özellikle de internetin kullanımı sonrasında artık her şey değişmeye başladı.

Tercihler Önemlidir

Çünkü gayrimenkul siteleri artık insanların herhangi bir emlak almak istedikleri zaman aradıkları ilk yer oluyor. Siz de villanızın çok daha hızlı sürede satın alınmasını istiyorsanız, öncelikle uzman gayrimenkul danışmanlık firmasına gitmeniz yararınıza olur. Destek istemezseniz kayıt olacağınız web sitesi üzerinden veya yazılı basından villanızın sahibinden satılık satış ilanı verebilirsiniz. Sonuçlar şansınıza ve bekleme sabır gücünüze göre belirlenecektir.

Modern Teknikler

Satır başı olarak, kupon emlak pazarlama ve klasik ticaret usullerine yönelik notları açıkladık. Günümüz dünyasında bilgi çok büyük güç olarak teknoloji ile birlikte karşılıklı olarak gelişti. Sosyal davranışları ve ticari alışkanlıkları değiştirdi. Rekabet koşullarına ayak uyduramayanlar yarışta saf dışı kalıyorlar. Modern tekniklerle yapılan faaliyette, hedef analizi, değerlendirme, uygun araç tespiti ve planlama kapsamında satış süreci yönetiyoruz.

Hizmet Kalitesi Değerimizdir

Muğla çevresi ve Marmaris satılık villa sektöründe Gönenç Emlak Şirketi 25 yıl üzerinde süreden beri profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Stratejik planlama, inbound ve dijital market modern teknikleri kullanarak yapmış olduğu çalışmalar hızlı ve değerinde gayrimenkul satıyoruz. Tecrübe, birikim ile oluşan nitelikli hizmet kalitesine sahip desteğimizden yararlanmak size kazandırır.

Gönenç Emlak