İçmeler Satılık Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Şirketimiz tarafından denize 1200 metre mesafede yüzme havuzlu site içinde İçmeler satılık ev gayrimenkul piyasasına sunuldu.

Emlak Danışmanı

İçmeler Satılık Ev

 • İlan No
  597
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  105
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Lüks Yazlık

Şirketimiz tarafından denize 1200 metre mesafede yüzme havuzlu site içinde İçmeler satılık ev gayrimenkul piyasasına sunuldu. 50 adet konut ile oluşan yabancıların yaşadığı site kalitesiyle dikkat çekmektedir. Deprem yönetmeliğine uygun lüks konutlardan oluşan, site içinde dubleks daireler sosyal alanlar, yüzme havuzu müşterek kullanımına sahiptir. Yabancı ailelerin yoğun yaşadığı site doğa içinde ulaşımı kolay, güneş gören yaz kış yaşanılan özellikte sitedir.

Evin Özellikleri

İçmeler satılık ev, iki adet yatak odası, banyo tuvalet, geniş balkonları bulunan, ekstra tuvaletten ibaret 108 metrekare dubleks dairedir. Yerlerde birinci kalite seramik tercih edilmiştir. Dairede çelik kapı, dış pencereler sistemleri, ısı cam, amerikan mutfak, elektrikli şofben, havuz ve orman manzarası mevcuttur. Zeminde birinci sınıf fayans kullanılmıştır. Yüzme havuzunu gören balkon oldukça geniş tasarlanmıştır. Özellikle bahar ve yaz mevsiminde günlük yaşam olanı kullanımı sağlanmıştır. Bu ve sitede bulunan diğer evlerin tümü için geçerli olan konut kredisi kullanımı mümkündür. Bu avantaj konut satın alınırken kullanılabilir. gayrimenkul yatırımı amacıla satın alınması da düşünülebilir.

Site Özellikleri

Site içinde yer alan İçmeler satılık ev sahiplerinin kullandığı yüzme havuzu geniş, fonksiyoneldir. Türk hamamı ve sauna sitede yaşayanların faydalandığı ortak özelliklerden olup, her evin içinde klima hatları ve uydu sistemi kabloları inşaat aşamasında yerleştirilmiştir. Güvenlik sağlanmıştır. Kamera takip sistemi 7/24 çalışır durumdadır. Site maliklerinin araçları için kameralı otopark yeri bulunmaktadır. Her konut tapusu müstakildir. Kat mülkiyeti kurulmuştur. Ortak kullanımda olan alanların bakımı, bahçe ve havuz düzenlemesi, güvenlik, aydınlatma gibi giderler aidat ödemesiyle karşılanır. Bu nedenle malikler payı oranında aidat ücreti öder. yapılan ödemeleri resmi yönetim üyelere duyurulur.

Yer Gösterme Uygulaması

Konut randevusuz gösterilmez. Yer gösterme uygulaması Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 2003 yılında yayınladığı tebliğ gereği tutanak düzenleyerek yapılmaktadır. Gayrimenkul için yer gösterme karşılığı ücret talep edilmez. Güvenli ticaret için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Gayrimenkul Danışmanlığı

1994 yılında Marmaris merkezde Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulan şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye güney sahilleri servis alanımızdır. Yüzlerce güncel ilanı şirket bünyesinde ekip tarafından güncel olması sağlanır. Bu nedenle doğrudan sahibinden alınan bilgiler sürekli yenilenmektedir. Muğla çevresi İçmeler satılık ev ilanları şirketimizce müstakil ev köy evi yazlık konut bilgileri İçmeler gayrimenkul piyasası fiyatları sunulmaktadır.

Resmi sitemizde istediğiniz özelliklerde bulamadığınız ilanlar için talebinizi bırakınız. yeni ilan kayıt bilgileri sisteme girildiğinde öğrenme öncelik hakkı size ait olacaktır. Bülten ücretsiz üyelik sistemiyle duyuru, sektör analiz raporlarını siz ulaştırır. Sosyal medya şirket adımıza olan hesaplarından bizi takip edebilirsiniz. Portföyümüzde yer alan Marmaris satılık daire, arsa ve benzeri tüm ilanlarımız listemiz adı altında  verilmektedir. Birikimlerimizde, deneyimlerimizden yararlanmak lehinizedir. Danışmak kazandırır.

Please leave your request for the ads you can not find on the official site with the features you want. When new ad registration information is entered into the system, you will have the right to learn first. The bulletin provides you with the free membership system and the industry analysis reports. You can follow us on their account on our social media company name. All of our ads for sale in Marmaris, apartments, plots and land in our portfolio are given under the name of our list. It is in your favour to take advantage of our experience.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita