İçmeler Emlak Satılık Ev Villa // Gönenç Emlak Marmaris

İçmeler merkezine yürüyerek sadece onbeş dakika mesafede bulunan güneş gören  ulaşımı kolay satılık ev. 

Emlak Danışmanı

İçmeler Emlak Satılık Ev Villa

 • İlan No
  17
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  150
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Ev 

İçmeler merkezine yürüyerek sadece onbeş dakika mesafede bulunan güneş gören ulaşımı kolay satılık ev. Kullanım alanları optimum değerlendirilmiştir. Güvenlik tesis edilmiş yeni deprem yönetmeliğine göre inşaa edilmiştir. Konut kaliteli malzeme ve işçilikle yapılmıştır. Lüks, gayrimenkul. konut kredisi kullanım kriterlerine uygundur. İki katlı olan evin, üç adet yatak odası vardır. Güneş gören, ulaşımı kolay ev salon ve odalarında klima bulunur. Çatıda ısı yalıtımı yapılmıştır. Enerji tasarrufu, ses, ısı izolasyonu sağlanmıştır. Bina enerji kimlik belgesi için uygundur. Müşterek kullanım alanları maliklerin yararlanmasına açıktır. Yüzme havuzu, yürüyüş yolları, bahçe bakımı, güvenlik, aydınlatma gibi ortak giderler aidat ile ödenir. Kat mülkiyeti tesis edildiği için bu işlem yasaya uygun olarak yapılır.

Yer Gösterme

Firma ofisimizden randevu alınarak yetkili tarafından satilik villa gösterilir. Daha ayrıntılı bilgi verilir.T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 sayılı tebliğine uygun biçimde hareket edilir. Yerin gösterilmesi ve bilgi verilmesi hizmeti kayıt altına alınır.Tutanak tanzim edilerek imzalanır, taraflara birer nüsha teslim edilir.. Lütfen, müstakil ev, köy evi, kiralik daire isteklerinizi Gönenç Emlak ofisine iletisim sayfasından iletiniz. Aradığınız özellikte alternatif ilanlar ve yeni fırsat ilanları hakkında bilgi edinme öncelik avantajından yararlanınız.

İçmeler

Marmaris Merkezden 9km mesafede bulunur. Bu günkü idare sistemi Mahalle kapsamındadır. 30 Mart seçimleri ardından Muğla Büyük Şehir Belediyesi oldu. İçmeler Belediyesi kapatıldı ve Marmaris Belediyesine bağlandı.Geçmiş yıllarda köy statüsünde bulunuyordu. Muhtarlık ile yönetiliyordu. Yerel yönetim kanunu ile Belediyelik olunca, alt yapı hizmetleri ve yapılaşma hızlandı. Bu dönem belde önemli gelişim göstermiş, avrupai ilçe olmuştur. Çevresi ormanlar ile doğal yaşamı sunmaktadır. Oldukça uzun plaj şeridi yerli yabancı turistleri konuk etmektedir. Mavi Bayrak konseptinde plaja sahip olan İçmeler turistik tesisleri ve bahçeli müstakil evler, villalar ile dikkat çekmektedir.

Gönenç Emlak

Muğla çevresi ve Marmaris emlak piyasasında 1994 yılında hizmet vermeye başladık. Bu güne kadar çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Kuruluş yıllarında geleneksel ticaret gerekleri yapıldı. Ancak yıllar içinde teknolojide bilimde değişiklikler toplumda önemli etki yaptı.Alışkanlıklar değişmeye başladı. Klasik ticaratin rafa kaldırıldığı izlendi. Firmamız, değişime uygun olarak dönüştü. Bugün, inbound, stratejik planlama ve digital marketing yöntemleri ile faaliyetimizi sürdürüyoruz. Elektronik ortamda portföy sunuyoruz.

Her boyutta, ölçekte web siteleri ile herkes bu işi yaptığından çok ciddi bilgi kirliliği var. Firmamız, 2008 yılından beri seo çalışma teknikleri esasına dayalı çalışma sürdürdüğü için bu kirlilikte aradan çıkarak, İçerik, özgünlük, kapsam, teknik yönünden bölgemizde liderliği yıllardır tesis etmiştir. Arama motorklarında 15nci veya 8nci sayfada ilgili anahtar kelime ile arandığınızda çıkıyorsanız, amatör ligdesiniz demektir. Gönenç Emlak Şirketi izlediğiniz web sitesinden yüzlerce satılık kiralık gayrimenkul ilanlarını sunmaktadır. Düzenli olarak uzman ekip tarafından bilgiler güncellenmektedir. Portföyümüzün önemli kısmını sitemizden sunuyoruz.  

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita