İçmeler Emlak Satılık Ev Yazlık // Gönenç Emlak Marmaris

İçmeler gayrimenkul piyasasına Gönenç Emlak Şirketi tarafından denize 900 metre mesafede bulunan satılık ev yazlık konut sunuldu.

Emlak Danışmanı

İçmeler Emlak Satılık Ev Yazlık

 • İlan No
  501
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  110
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  9
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Içmeler Konut

İçmeler gayrimenkul piyasasına Gönenç Emlak Şirketi tarafından denize 900 metre mesafede bulunan satılık ev yazlık konut sunuldu. İçinde 130m2 yuzme havuzu ve geniş bahçesiyle kullanışlı yazlık konut nezih mevkidedir.  Lüks villa özelliğinde dubleks daire kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilikle yapılmıştır. Konut kredisi kullanım kriterleri için uygundur.

İçmeler alışveriş merkezine 600m mesafededir. Mutfak ve kapılarda masif kaplama, yatak başları ve komidinler mdf lam olarak kullanılmıştır. Güvenlikli site içinde bulunan dubleks daire tüm odaları klimalı, servis garantili, beyaz esyaları bulunmaktadır. Ulaşım kolay, orman manzarası ve güneş gören kaliteli, aydınlık evler yeni deprem yönetmeliğine göre inşaa edilmiştir. Konut kredisi kullanarak satın almak mümkündür. Kat mülkiyeti tesis edilmiştir.

Yer Gösterme

İsteyenler için talep üzerine resim gönderilir. Veya site üzerinden firmamızın logosu ya da adı bulunan fotoğraf indirilebilir. Ancak, yayınlanması yazılı izine tabidir. İlanda yer alan gayrimenkul yerinde görülmek istenilebilir. Bu durumda lütfen Yer Gösterme için randevu alınız. Karşılıklı görüşmede öncelikle verilecek bilgi ile hizmetin kayıt altına alınması amacıyla tutanak düzenlenir. İki nüsha tanzim edilen belge imzalanır.İmzadan imtina edenlere hizmet verilmez. Bilgiyi veren ile alan, ıslak imzalı birer nüsha alırlar. Bu işlemin yapılması ardından detaylı bilgilerin verilmesi ardından gayrimenkul gösterilir.Herhangi ücret talep edilmez. Ancak gösterilen gayrimenkulün satışı gerçekleşir ise, firma hizmet bedeli (Yasal Komisyon) talep hakkı kazanılır. Protokal, T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliğine uygun yapılır. Güvenli  satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Gönenç Emlak Avantajlı Fırsatlar

Şirketimiz 1994 yılından beri aktif olarak güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr yüzlerce emlak bilgisi vermektedir. Portföyümüz düzenli günceleme ile yenilemektedir. Sosyal medya üzerinde sitemiz adı ile anlık ilan ve duyurularımızı izlemeniz mümkündür.Firma hizmet alanı Muğla Çevresi ve Marmaris belirlenmiştir. Datça Fethiye sahil şeridi pazarlama çalışma alanımızdır. İsteklerinizi sorularınızı iletişim sayfamızda bulunan form ile iletebilirsiniz. Deneyimlerimizden yararlanmak size kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita