İçmeler Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

İçmeler satılık arsa hissesi Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul sektörüne sunulmuştur.

Emlak Danışmanı

İçmeler Satılık Arsa

 • İlan No
  167
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1235
 • İmar
  Ticari
 • Taks
  %20
 • Kaks
  %40
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Emlak

Marmaris İçmeler satılık arsa hissesi Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul sektörü için sunulmuştur. Parselde iki tarafı yol, müstakil, konut veya iş yeri olarak imarlı İçmeler satılık arsa gayrimenkul. Belediyeden tasdik edilmiş projesi bulunan İçmeler satılık arsa, inşaat döneminde faaliyete geçirilebilir durumdadır. Parselin 1/2 hissesi satışa çıkarılmıştır. Diğer 1/2 hisse sahibiyle ayrıca görüşmek gerekir. Anlaşma olmadığı taktirde yasal prosedür olarak satın alma işlemi sonrası ortaklığı giderme davası açarak parselin tamamı alınabilir. Gayrimenkul cadde üzerinde ve popüler mevkide olduğu için değerli taşınmaz niteliğindedir.

Alıcılara Arsanın Yerinin Gösterilmesi

Firmamız ofisinden Randevu alınarak gayrimenkul gösterilir. İlçe içinde olduğundan yer gösterme ücreti talep edilmez. Fakat, verilen hizmetin kayıt altına alınma zorunluluğu vardır. Bu amaçla, Bakanlık yönetmeliğine uygun olarak alıcı ile firma yetkilisi karşılıklı imzaladıkları tutanak tanzim edilir. Taraflara birer nüshası verilir. Alıcı satıcı güvenli alışveriş için karşılıklı görüştürülür.

İçmeler Gayrimenkul Yatırımı

Genel anlamda tren kaçtı denilebilir. 30 yıl önce köy statüsünde bulunan ve kadastro çalışmaları devam eden İçmeler Köyü'nden, bugünün mahallesine gelinceye kadar hızlı gelişmeler yaşandı. En yoğun gelişmeler İçmelerin Belediye olmasıyla yaşandı. Alt yapı çalışmaları, imar faaliyetinin tamamlanarak yapılaşmanın katlanarak atması ilçenin yüzünü değiştirdi. Tapulama sürecinin tamamlanması, imar faaliyetinin sonuçlanması, yerleşik nüfusun yerli ve yabancıların dışarıdan katkısıyla gayrimenkul satışları ve yapılaşmayı zirveye taşıdı. En son olarak Muğla İlinin metropol belediye sistemine dahil olmasıyla, İçmeler ilçesi mahalle statüsünde yer aldı. Marmaris Belediyesi'ne bağlı mahalle olarak İçmeler içinde inşaata uygun satılık parsel maalesef kalmamıştır. Görünüşe göre yeni imara açılacak yer de olmadığından, yapılaşmada sadece kentsel dönüşüm uygulamaları izlenecektir. Geçmişin balıkçı köyü yerine  popüler turizm yerleşkesi kimliği öne çıkmıştır. Mevcut durumda konut yatırımı için fırsatlardan söz edilebilir.

Deneyimli Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi

Şirketimiz 01.01.1994 tarihinde Marmaris'te kuruldu. Aile şirketi olarak kurulan Gönenç Emlak hizmet alanı Datça'dan Fethiye'ye olan sahil kuşağında Muğla'nın turistik ilçeleridir. Taşınmazınızı değerinde satmak isterseniz veya amacınız aradığınız özelliklere sahip gayrimenkule ulaşmaksa doğru adrestesiniz. Uzman ekibimiz ilan sistesinde bulunan yüzlerce satılık kiralık bilgisini elektronik ortamda sunuyor. Firmamız taşınmaz satış süreci yönetiminde oldukça güçlü deneyime sahip ekip tarafından dijital pazarlama ve stratejik planlama gibi modern teknikleri kullanarak hizmet verir. Sosyal medya üzerinde açılmış hesaplarımızdan fırsat ilanlarını takip edebilirsiniz. Aradığınız taşınmazı bulamadığınız taktirde, lütfen istelkerinizi iletiniz. Başarılı sonuç bazen zamana yayılarak kazanılır. Şansınızı denemekten vazgeçmeyiniz. Satılık kiralık daire konut arsa taleplerinizi lütfen ofisimize iletiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita