İçmeler Satılık Daire Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Tadilat yapılarak yenilenmiş ayrı mutfak geniş balkon yola cepheli konut kredisine uygun satılık daire.

Emlak Danışmanı

İçmeler Satılık Daire Ev

 • İlan No
  570
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  87
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Ev

İçmeler merkezde iki katlı binanın ikinci katında bulunan, güneş gören, ulaşımı kolay, tadilat yapılarak yenilenmiş, ayrı mutfak ,geniş balkon, yola cepheli, konut kredisine uygun, satılık daire. Doğa manzaralı olan dairenin plaja olan uzaklığı, beş dakikalık yürüyüş mesafesidir. Alışveriş merkezine yakındır. Dolmuş İçmeler satılık daire ev önünden geçtiği için ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Bina yaşı ileri olmasına karşın sadece iki katlı olduğundan risk yoktur. Ancak; kentsel dönüşüm açısından çok önemli mevkide bulunduğu için yatırım potansiyel değeri vardır.

Marmaris İçmeler

Yaşanan büyük deprem ardından Dünya Bankası kredisi köy için sağlandı. Yapılan planlama ardından halka bedava arsalar dağıtıldı.Ancak, önemli iki kriter vardı. Birisi, on yıl içinde parsele verilen projeye uygun konut yapılmasıdır. Diğer koşul on yıl boyunca arsanın satışının yasak olmasıdır. Bu süreyi dolduran, ve ev inşa edenlerin tapularından şerh kaldırıldı. İçmeler'in geniş caddeler ve düzenli yapısının ana nedeni budur. Daha sonra Anavatan hükümetleri döneminde Belediye İdare sistemi gerçekleşti. Çok önemli yatırımlar bu dönemde yapılmıştır. Köyün öğretmeni efsane başkan zamanında ilçe avrupa standartlarında turistik ilçe oldu. 30 Mart yerel seçimleri ardından Muğla Büyük Şehir Belediyesi oldu. İçmeler Belediye idare sisteminden çıkarak Marmaris'e bağlı Mahalle oldu.

Gönenç Emlak Şirketi

1 ocak 1994 tarihinden beri gayrimenkul piyasasına firmamız hizmet vermektedir.Portföyümüz  İnter Aktif Bilgi Bankası niteliklerine sahiptir. Asgari 500 adet ve üzerinde satılık gayrimenkul ilanları sitemizden yayınlanmaktadır. Uzman ekip tarafından sabırla düzenli olarak ilanlar güncellenir. Bilgilerin sağlıklı olması için azami özen gösterilir.Zira, ilanların doğru olması yeterli değildir. Ayni zamanda güncel olması gerekir. Aksi taktirde günü geçmiş gazete haberleri gibi bayat bilgi sunulur. Bu nedenle profesyonel çalışma gereği dikkat verilir. Satılık konutlar için randevu ile yer gösterilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüşme temin edilir. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız. Pusulanız doğru bilgi olsun

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita