İçmeler Satılık Ev Yazlık Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Yüzme havuzu ve geniş bahçesiyle kullanışlı ulaşımı kolay gün boyu güneş gören İçmeler satılık ev yazlık konut piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

İçmeler Satılık Ev Yazlık Konut

 • İlan No
  508
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  110
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Yazlık Konutlar

Yüzme havuzu ve geniş bahçesiyle kullanışlı ulaşımı kolay gün boyu güneş gören İçmeler satılık  ev yazlık konut piyasaya sunuldu. Butik site içinde yer alan ev özellikle yabancı ailelerin yaşam sürdüğü modern taşınmazlardan oluşmaktadır. Burada yazlık satın aldığınız zaman çok önemli müşterek kullanım olanaklarına da sahip olunur. Otopark, güvenlik sistemi, kamera takip ve görevlileri, teknik servis, bahçe, yürüyüş yolları, yüzme havuzu gibi yaşam konforu ve hizmeti alırsınız. Verilen servis içinde bakım onarım çevre aydınlatma, personel giderleri dahil olmak üzere giderler aidatla karşılanır. Kat malikleri payı oranında aidatları site yönetim hesabına öderler. Site plaja 900 metre mesafede olup ulaşım kolaydır.

Evin Özellikleri

Mavi bayraklı plajı, geniş yolları ve parkları popüler orman gören İçmeler Marmaris merkeze dokuz kilometre uaklıktadır. Belediye idare sistemi zamanında site deprem koşullarına uygun inşaatı tamamlanmıştır. İçmeler satılık ev kat mülkiyeti tesis edilen ve her malik bağımsız tapu almıştır. İki kat izinle yapıldı. Birinci kat ters dubleks ve ikinci kat çatı ile irtifaklı yapılmıştır. Kod farkından yararlanılmıştır. Arada düz daireler de bulunmaktadır. Dubleks dairede çelik kapı ve antre vardır. Salon geniş ve aydınlıktır. Günlük yaşamın önemli bölümü için kullanılmak üzere havuza bakan büyük balkona salondan çıkış bulunur. Mutfak ihtiyaçları karşılayacak tarzda tasarlanmıştır. Fırın, davlumbaz, ocak standart ölçülerde kullanım yerlerine sahiptir. İthal kaliteli mermer ile çıkılan üst kat sahanlık, iki adet yatak odası ve banyo tuvaletten ibarettir. Dairenin ısıtma soğutması için klimalar kullanılmaktadır. Yalıtım yapılmıştır. Pencere sistemlerinde ısı cam tercih edildi. Islak zeminlerde birinci sınıf fayans, yatak odalarında parke kaliteli işçilikle yapılmıştır. İçmeler satılık ev konut kredisi kullanımına uygun özelliktedir.

İçmeler

Bölgenin en avantajlı yerleşim merkezi olan İçmeler yerli yabancı konuklarıyla yaz kış yaşanılır turistik mahalle özelliğiyle öne çıkıyor. Marmaris son yıllarda yerleşik nüfus 100.000 seviyesini aştı. Merkez alabildiğine yoğun hareketlilik yaşamaya başlayınca İçmeler doğa içinde daha sakin ve yapılaşma açısından daha çevre uyumlu olmasıyla artık öne çıktı. Özellikle emekli ve orta yaş üstü konukların tercih ettiği belde haline dönüştü. Muğla Büyük Şehir Belediyesi olunca İçmeler yasa gereği mahalle oldu. İçmeler belediyesi kapatıldı. Tüm imar iskan ruhsat işleri için Marmaris Belediyesi yetkili oldu.

Bölgenin Öncü Firması 

Gönenç Emlak Şirketi 27 yıl üzerinde süredir Marmaris ve Muğla çevresi danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketimiz 1994 yılından beri Ticaret odasına üyedir. İçmeler satılık ev yanı sıra yüzlerce ilan sitemizde yayınlanmaktadır. İzlediğiniz gibi, mümkün olduğunca detaylı bilgi verilmektedir. Bu ilanlar her gün düzenli güncel olmasını sağlamak amacıyla siteden kontrolü yapılır. Yatırıma yönelik çevre sahillerde arsa arazi konusunda gayrimenkul danışmanlığı verilir. Merkez ve çevresi konut iş yeri satışları ve kiralama konusunda faaliyet sürdürülür. Fırsat ilanları ücretsiz üyelikle Bülten üzerinden verilir. Sosyal medya üzerinden duyurular yeni kayıtlı ilanlar ve yatırım avantajına sahip fırsatlar sunulur. Portföyümüz elektronik ortamda yüzde doksan oranında aktif sunulur. Özel mülk ilanları yayınlanmaz. Lütfen bu nedenle sitemizde size uygun bulamadığınız ilanlar için talebinizi ve İçmeler satılık ev hakkında sorularınızı iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita