İçmeler Satılık Yazlık Ev // Gönenç Emlak Marmaris

İçmeler satılık yazlık ev  nezih mevki orman ve deniz manzaralı güvenlik tesis edilmiş tenis kortu yüzme havuzu gayrimenkul.

Emlak Danışmanı

İçmeler Satılık Yazlık Ev

 • İlan No
  410
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  180
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Içmeler Satılık Yazlık

İçmeler satılık yazlık ev  nezih mevkiinde orman ve deniz manzaralı, güvenlik tesis edilmiş, tenis kortu, yüzme havuzu gayrimenkul. Yürüyüş yolları, dinlenme alanları bulunan, çift banyo lavabo, yerler parke, ıslak zeminler birinci sınıf karo, çelik kapı, isteğe bağlı mobilyalı, yazlık rüya evleri. Ulaşımı kolay, güneş gören, yabancıların yoğun olduğu ve deprem yönetmeliğine uygun inşaa edilmiş olan lüks konut. Doğa ile içiçe yaşamak isteyenlere tavsiye edilir.

İmar Geçmişi

Otuz yıl önce köy statüsünde bulunan İçmeler Belediyelik idare sistemine geçince hızla gelişti. İmar çalışmaları hızlandı. Bu gün avrupa standartlarında yerleşke özelliğine sahip olması nedenleri vardır. En önemlisi yaşanılan büyük deprem sonrası Dünya Bankası katkısıdır. Hem proje hem kredi olarak verilen destektir. Nitekim devlet de önemli katkıda bulunmuştur. Örneğin, köylüye bedava arsa verilmiştir. Parseller üzerine 10 yıllık şerh konulmuştur. Projeye uygun ev bu süre içinde yapılmalıdır hükmü vardır.Ayrıca on yıl satış, devir yasaktır. Yüz adet üzerindeki villanın geçmişi budur. Geniş yollar, kanalizasyon vb. alt yapı hizmetleri yapılmıştır. Muğla Belediyesi Metropol Belediyeliği olunca İçmeler Mahalle statüsünde, Marmaris Belediyesine bağlağlanmıştır.  

Yer Gösterme İşlemi

Marmaris satılık daireler konut ve arsalar hakkında ilan bilgileri ardından daha çok bilgi sahibi olmak, gayrimenkulü yerinde görmek isteyenler olabilir. Bu durumda öncelikle randevu alınması gerekir. Ardından buluşma koordine edilir. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliğ gereğince belirtilen tebliğe uygun olarak prosedür yerine getirilir. Yapılan işlem karşılığı ücret alınmaz. Sadece verilen hizmetin belgelenmesi amacıyla iki nüshadan oluşan zabıt, gösteren ve gören arasında imza edilerek kayıt edilir.

Gönenç Emlak 

01.01.1994 tarihinde şirketimiz Marmaris Merkezde kurularak faaliyete başladı.Çalışma alanımız Datça Fethiye sahil kuşağıdır. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı bugün yılların deneyim bilgi birikimi ile sürdürülmektedir. Konusunda uzman ekip tarafından firma faaliyet icra eder. Devamlı yenilenerek güncellenen portföyümüz, elektronik ortamda paylaşılmaktadır. Stratejik planlama, inbound, digital marketing modern teknikleri firmamız tarafından uygulanır. Yeni ticaret modeli içinde kurumsal danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Danışmak kazandırır. 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita