Karacasöğüt Satılık Arsa Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

Mavi turcuların uğrak yeri Karacasöğüt Koyu'nda denize 300 metre mesafede satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Karacasöğüt Satılık Arsa Gayrimenkul

 • İlan No
  160
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  850
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Karacasöğüt Gökova

Mavi turcuların uğrak yeri Karacasöğüt Koyu'nda denize 300 metre mesafede satılık arsa. Parsel tüm alt yapı olanaklarına sahipdir. Yatırım amaçlı ideal gayrimenkul olduğunu belirtelim. Hisseli olan taşınmaz hisseli olup 850 metrekaresi satışa çıkarılmıştır. Bölgede imar çalışmaları devam etmektedir.Bu çalışmalar sona erdiği zaman parsellerin konumu netleşecektir. Henüz inşaat yapılması için yasal izin verilmemektedir. İmar beklentisi fiyatlanmıştır. Bu çalışmaların nasıl ve ne zaman olacağı bilinmediği için risk vardır. Fakat bu risk kar marjını yükselten faktördür.   

Gayrimenkulün sınırları

Randevu talep edilmesi üzerine gayrimenkul gösterilir. Marmaris merkezden 35-45 dakika uzaklıkta olduğu için yer gösterme için ücret talep edilir. Zaman ve mesafe göz önüne alınarak ücret belirlenir. Ancak, yola çıkmadan önce taşınmazı görecek alıcıya bilgi verilir, onayı alınır. Eğer müsait ise alıcıyla satıcı güvenli ticaret için karşılıklı görüşmeleri sağlanır. Herhangi bir anlaşmaya varılması durumunda lisanslı harita mühendisi veya kadastre9o yetkilisi tarafından parsel sınırları belirlenir. Satış işlemi bu belirleme yapıldıktan sonra gerçekleştirilkir. Risk almadan güvenli alışveriş tesis edilir.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Sektörde gayrimenkul danışmanlık hizmeti yeni duruma hızla ayak uydurmayı gerektiren dinamik bir alandır. Yenilikleri hızla takip etmeyi gerektirir. Ayrıca güvenilir olmak sektörde kalmanın ön koşuludur. Sektörde tutarlı çözümler üretmek müşteri güvenini kazanmak için çok önemlidir. Tutarlı çözümler üretmek ise prensip sahibi olmayı gerektirir.

Yerel Hizmet

Gayrimenkul sektöründe yılların deneyimiyle hizmet etmekteyiz. Eğitim düzeyi yüksek çalışma arkadaşlarımızla en iyi kalitede hizmet vermek hedefi ile yola çıkmış bulunmaktayız. Gayrimenkulünüzün gerçek değerinde değerlendirilmesinde güvenle başvurabileceğiniz bir firmayız. Muğla ili sınırları içerisinde özellikle tutarlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile gayrimenkullerininiz pazarlamasını ve yönetimini profesyonelce yapmaktayız. Marmaris özelinde yerele özgü özgün çalışma prensibimiz sektördeki ayrıcalığımızdır.

Sektöründe Teknolojinin Önemi

Bilgiye ulaşmada teknolojik ilerlemeyle yaşananlar her sektördeki gibi gayrimenkul sektöründe de önemli değişimlere yol açtı. Bilişim sektöründeki bu gelişmeler bir yandan yeni alışkanlıklar doğururken gayrimenkul sektöründe de yeni eğilimler oluşturdu. Sektördeki geleneksel yöntemler terk edilirken bilgi iletişim teknolojisi kullanımı yaygınlaştı. Firmamız, yirmi beş yıllık uzmanlığa dayalı çalışma yaşantısında sürekli teknolojiyi izlemeye devam etti. Bu anlamda bütün satılık ev ilanlarımız dijital ortamda yer almaktadır. Yine internette oluşturulan içerikler uzman internet sayfaları, güncel haber siteleriyle hizmet vermekteyiz. Sosyal medya hesaplarıyla oluşturduğumuz ağlar, geniş kitlelere hızla ulaşmamıza imkân sağlamaktadır. Sosyal medya hesaplarımızda paylaştığımız her yeni ilan anında binlerce kişiye ulaşmaktadır.

Gökova Karacaköy satılık kiralık daire konut arsa hakkında daha fazla bilgi için lütfen firmamıza ulaşınız. Köy evi, müstakil ev taleplerinizi bildiriniz. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita