Siteler Kiralık Daire // Gönenç Emlak Marmaris

Firmamız tarafından orman manzaralı ana caddeye cepheli denize yakın mesafede Siteler kiralık daire sunuldu.

Emlak Danışmanı

Siteler Kiralık Daire

 • İlan No
  541
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  110
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kiralık Ev

Muğla Marmaris Emlak piyasasına firmamız tarafından orman manzaralı ana caddeye cepheli denize yakın mesafede kiralık daire sunuldu. Girişte antre, şömineli geniş salon, ayrı mutfak, wc, banyo, üç adet yatak odası, BBQ bulunan teras öellikte balkondan ibaret kaloriferli, üç tarafı açık konut. Maaşı olan subay ast subay aile, banka çalışanı, kamu görevlisi, öğretmenlik mesleğinden talipler için ideal özellişklere sahip  kiralık daire.

Kiralama Koşulları

Kira kontratı bir yıllık olarak tanzim edilir. Hususi şartlar bölümünde taraflar anlaştıkları hususları belirtir. Mülk sahibinin talepleri yasal zeminde yer alır. Buna göre; evin elektrik su abonelikleri kiracının adına yapılır. Fakat; zorunlu deprem sigortası mülk sahibi tarafından yapılacaktır. Noterden tahliye taahhütnamesi kiracıdan talep edilmektedir. Firmamız güvenli alışveriş yapılması amacıyla karşılıklı görüşmeyi temin edecektir. İşlerin daima profesyoneller tarafından yapılması prensibimizdir. Bu nedenle tarafların avukatları nezaretinde kontrat düzenlemesini tavsiye ederiz. Çünkü; sonuçta sorun çıkınca yargı yoluna giderken zaten avukata ihtiyacınız olacaktır. Önleminizi baştan alarak kabus yaşamayın.

Yer Gösterme

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 numaralı tebliği'ne göre hareket edilir. Protokol uygulanır. Randevu alarak ofis buluşmasında detaylı bilgi verilir ve kiralık ev gösterilir. Fakat, önce gören ile gösteren yetkili arsında iki nüsha tutanak düzenlenir. Taraflar imzaladıktan sonra birer nüsha alınır. Bu işlem için ücret alınmaz. Verilen hizmetin kayıt altına alınması için yapılan bu işlemi kabul etmeyenlere bilgi ve hizmet verilmez. 

Gönenç Emlak Ganışmanlık Şirketi

Şirketimiz çalışan kurucuları 1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe hizmet üretmektedir. Kiralik ev portföyümüz sürekli güncellenmektedir. İlan bilgilerinin güncel ve sağlıklı doğru olamasına özen gösteriyoruz. Portföyümüzde 500 ile 750 adet arasında özgün içerikle sunulan bilgi vardır. Kiralık ev ilanlarının yaşam süreleri daha kısadır. Bu nedenle daha çok dikkat gösteriyoruz. Son zamanlarda kiralık konut bulmak zorlaştı. Çünkü 30 yıl önce 6000 olan nüfus sürekli ikamet 100.000 kişiyi aşmıştır. Yaz aylarında bu sayının çevre ile birlikte 1.000.000'a yaklaştığını belirtelim. Talebin sürekli artığını belirtelim. Çözümsüzlük giderek kronik olmaktadır. Fiyatların artışı şaşırtıcı boyuttadır. Lütfen isteklerinizi iletiniz vedaire konut arsa villa taleplerinizi bildiriniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita