Kiralık Daire Sarıana Marmaris // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Sarıana Mevki kiralık daire şirketimiz tarafından yıllık sözleşmeyle verilecektir.

Emlak Danışmanı

Kiralık Daire Sarıana

 • İlan No
  723
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  90
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Denize Yakın Ev

Kiralandı. Sözleşme yapıldı. Kontrat süresi uzatılmaz ise ilan aktif edilir. Muğla Marmaris Sarıana Mevki kiralık daire şirketimiz tarafından yıllık sözleşmeyle verilecektir. Yat limanına, Okula, alışveriş merkezine, çarşıya, eğlence mekanlarına yakın olan daire, üç katlı apartmanın üçüncü katında bulunmaktadır. Boya badana yapıldı. Kullanıma hazır durumda bulunan ev, aylık ödeme koşuluyla sözleşmeyle verilir. Apartmanda otomat olduğundan, sadece anahtar sahibi giriş yapması için ön güvenlik vardır. Kiralık daire antre ve yerden tavana sabit portmanto mevcuttur. Salonda amerikan mutfak yer alır. Balkona çıkış cam çerçeveyle kapatıldığından yaz kış kullanılan alan kazanılmıştır. İki adet yatak odası geniş ve kullanışlıdır. Odalardan birisinde sabit dolaplar kullanım için bırakılmıştır. Ayrıca yatak odasından çıkışlı arka bahçeye bakan fransız balkonun da bulunduğunu belirtelim.

Sözleşme Koşulları

Aileler tercih edilmektedir. Bir yıllık süreli kontrat tanzim edilir. Noterden alınacak tahliye taahhütnamesi talep edilmektedir.. Elektrik su abonelikleri kullanıcıya aittir. Bu uygulamaların yapılabilmesi amacıyla DASK poliçesini mülk sahibi  yapar.. Evin teslimi tutanakla yapılır. Konutun teslim alındığı gibi teslim etmesi esastır. İki aylık ödeme bedeli depozit müşterek hesabına yatırılır. Depozit ancak çift imza veya mahkeme kararıyla çekilebilir. Taşınmazın aylık ödemeleri gününde ve eksiksiz yapması gerekir. Erken tahliye halinde, mülk sahibinin kontrat bitimine kadar kalan kira süresine ait ödemeleri yapmak zorundadır. Anlaşma sağlandığı sürece kontrat uzatılabilir.

Fiyatlar Yükseliyor

Merak edilen konu son üç dört  yıl içinde ne oldu da fiyatlar bu denli yükseldi sorusudur. On yıl önce bu dönemde otuz adet üzerinde sunduğumuzdan hangisini müşteriye beğendirebilir verebiliriz sorgulaması söz konusuydu. Bugün ise kız verir gibi nerede ise savcılık soruşturması gibi müşteri kimdir,geliri nedir, ne iş yapar ile başlayan sorular yanıt ister oldu. Çünkü konut arzında kronik azalma var. Yeni konutlar ancak kentsel dönüşümle yapılabiliyor. İnşaat yapabilecek arsa kalmadı.En önemli nedenin bu olduğunu belirtelim.

Firmamız 

01.01.1994 günü kurulan firmamız profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Muğla Marmaris çevresi ve sahillerde daire konut ve arsa villa ada köy evleri, otel gayrimenkul ilanları sunuluyor. Kuruluşundan günümüze kadar vermeden aktif faaliyetimiz devam etmektedir. Portföyümüzde istediğiniz özellikte kiralık daire bulamazsanız talebinizi bırakınız. Uygun yeni konut geldiğinde size ulaşılır ve öncelik avatajı kazanırsınız. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita