Kiralık Daire Sarıana Marmaris // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Sarıana Mevki kiralık daire Gönenç Emlak şirketi tarafından kiraya verilecektir.

Emlak Danışmanı

Kiralık Daire Sarıana Marmaris

 • İlan No
  723
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  90
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmariste kiralık ev

Kiraya verildi. Kontrat süresi uzatılmaz ise ilan aktif edilecektir.

Muğla Marmaris Sarıana Mevki kiralık daire Gönenç Emlak şirketi tarafından kiraya verilecektir. Yat limanına, Okula, alışveriş merkezine, çarşıya, eğlence mekanlarına yakın olan daire, üç katlı apartmanın üçüncü katında bulunmaktadır.

Boya badana yapılarak kullanıma hazır durumda bulunan kiralık ev, aylık kiralama koşuluyla kiraya verilecektir. Apartman girişinde otomat olduğundan, sadece anahtarı olan giriş yapması için ön güvenlik vardır. Daire girişinde antre ve yerden tavana sabit portmanto mevcuttur. Salonda amerikan mutfak yer alır. Geniş balkona çıkış ile cam çerçeve ile kapatıldığından yaz kış kullanılan alan kazanılmıştır. İki adet yatak odası geniş ve kullanışlıdır. Odalardan birisinde sabit dolaplar kiracı kullanımına bırakılmıştır. Ayrıca yatak odasından çıkışlı arka bahçeye bakan fransız balkonun da bulunduğunu belirtelim.

Kiralama koşulları

Aileler tercih edilmektedir. Bir yıllık kira kontratı tanzim edilir. Noterden alınacak tahliye taahhütnamesi kiracı tarafından verilir. Elektrik su abonelikleri kiracıya aittir. Bu işlemlerin yapılabilmesi amacıyla DASK kiraya veren tarafından yapılır. Evin teslimi tutanakla yapılır. Kiracı evi teslim aldığı gibi teslim etmekle mükelleftir. İki aylık kira bedeli depozit olarak kiracı ve kiraya veren müşterek hesabına yatırılır. Bu para ancak çift imza veya mahkeme kararı ile çekilebilir. Kiracının aylık ödemeleri gününde ve eksiksiz yapması gerekir. Erken tahliye halinde, mülk sahibinin kontrat bitimine kadar kalan kira süresine ait ödemeleri yapmak zorundadır. taraflar anlaştığı sürece kontrat uzatılabilir.

Gönenç Emlak Marmaris

01.01.2017 günü kurulan firmamız Marmariste profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir.Mugla Marmaris Gönenç Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları sunuluyor. Kuruluşundan günümüze aralık vermeden aktif faaliyetimiz devam etmektedir. portföyümüzde aradığınız özellikte kiralık ev bulamazsanız talebinizi bırakınız. Uygun yeni konut geldiğinde size ulaşılarak öncelik avatajı kazanırsınız. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita