Kiralık Dükkan // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Merkezde iki ayrı dükkan arasında yer alan pasaj içinde bulunan dükkan.

Emlak Danışmanı

Kiralık Dükkan

 • İlan No
  528
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  İş Yeri
 • m2
  30
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Bulunduğu Kat
  1
Açıklama

Kiralık İşyeri

Kiraya verilmiştir. Kontrat süresi uzatılmadığı taktirde ilanı aktif edeceğiz. Marmaris Merkezde iki ayrı dükkan arasında yer alan pasaj içinde bulunan dükkan. Pasaj içinde dükkanın dış cephesi 3.5 metredir. Plaj 50 metre, ana cadde 20 metre mesafededir. Ayrıca ortak kullanımında bahçe vardır. Muhtelif kullanım amaçları için değerlendirilmesi mümkündür. Büro, ofis, irtibat bürosu, sigortacılık, lojistik destek, depo ve benzeri işlerde kullanılabilir. 

Kiralama Koşulları

Yıllık kira kontratı yapılabilir. Kısmen de olsa başkasına devir edilemez, kiraya verilemez. Stopaj vergisi kiracıya ait olup, kira ödemeleri net ödenir. Yasa gerği kira ödemeleri banka veya posta ödemesi ile yapılır. Elden kira almak vermek yasaktır. Kira kontrat süresi bir yıl olup, tarafalar anlaştığı süre zarfında sözleşme yenilenir. Her yıl yasal artış yapılır. İşkolu değişikliği yapıldığında mülk sahibinin yazılı izin vermesi gerekir.

Yer Gösterme

Kiralık dükkan hakkında daha çok bilgi ve yer gösterme talepleri için firmaa merkez ofisinden randevu alınması gereklidir. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 numaralı tebliği gereğince protokol uygulanır. Herhangi ücret talep edilmez. Verilen hizmetin kayıt edilmesi yeterlidir. Bu nedenle, iki nüsha tutanak imzalanarak taraflara verilir. Bu işlemin ardından, ayrıntılı bilgi verilmesi yerin gösterilmesi sağlanır. Kiralamak isteyen talebi üzerine güvenli alışveriş şartı olarak mülk sahibi ile karşılıklı görüşme tarafımızdan temin edilir.

Gönenç Emlak Şirketi

1 Ocak 1994 şirketimizin kuruluş tarihidir. Hiç aralık vermeden bu güne kadar gayrimenkul piyasasına danışmanlık hizmeti verdik. Zaman içinde klasik ticaret rafa kaldırılınca modern teknikler önem kazandı. Stratejik planlama ve Digital Marketing modern yöntemlerini firmamız kullanmaktadır. Portföyümüzü web sitemiz üzerinden önemli kısmını yayınlıyoruz. Sitemizde yer alan satılık kiralık gayrimenkul ilşan bilgileri düzenli olarak yenilenmektedir. Bilgilerin güncel olması konusunda azami özen gösteriyoruz. Yüzlerce ilan, 3000 adet civarında resim ve 60 adet üzerinde sürekli artan video tanıtımları ile yayındadır. Lütfen sorularınız, istekleriniz için iletişim sayfamızdan bize ulaşınız. Firma sosyal medya hesaplarından bizi takip etmenizi öneriyoruz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita