Siteler Kiralık Ev Daire // Gonenc Emlak Marmaris

Plaja yakın mevkide bulunan Siteler kiralık ev yola cepheli üç katlı binanın üçüncü katındadır.

Emlak Danışmanı

Siteler Kiralık Ev Daire

 • İlan No
  634
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  90
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Siteler Kiralık Ev

Plaja yakın mevkide bulunan Siteler kiralık ev yola cepheli üç katlı binanın üçüncü katındadır. Parka ve plaja yakın mevkide bulunan konut çalışan ailelere idealdir. Marmaris kiralık daire sahibi ayrım yapmaksızın subay, bankacı, kamu görevinde bulunan dahil koşulları kabul edenlere kiraya verilir. Son yıllarda popülerliği artan Siteler kiralık ev fiyatları oldukça yükselmiştir. Ancak, buna karşın konut arzında önemli daralma yaşanmaktadır. Nedeni sadece plaja yakın olması değildir. Satılık parsellerin bitmesi nedeniyle yeni yapılar inşa edilmemesidir. Münferiden çok az sayıda inşatı gerçekleşen konutlar kentsel dönüşümle yapılmıştır. Bunun anlamı arsa payı yüksek maliyeti nedeniyle fiyatlarının yüksek olmasıdır.

Sözleşme Koşulları

Bir yıllık sözleşme yapılır. Fakat mülk sahibiyle evin kullanıcısı anlaşırlarsa sözleşme bir yıl uzatılılr. TUIK yıllık TÜFE oranı kadar aylık ödemeye zam yapılır. uygulama her yıl tekrarlanabilir. Teslimi sağlanan demirbaşlar ve sabirlerde herhangi bir araza eksiklik gibi nedenlerle muhtemel olumsuzlukları karşılamak üzere 2.000-TL depozit istenilmektedir. Evin tesliminde herhengi bir sorun bulunmuyorsa mülk sahibi depozit tutarını iade eder. Depozit teminat amacıyla alınmaktadır ve kiraya sayılamaz. Yabancılar için valilik onaylı ikamet izin belgesi gerkir. Ayrıca emniyet müdürlüğüne bilgi verilir. Gayrimenkulün teslim edildiği gibi geri verilmesi esastır. Lütfen daha çok bilgi için arayınız. Gayrimenkul firma yetkilisi tarafından gösterilir

Danışmanlık

Şirketimiz; 1994 yılından beri gayrimenkul sektörüne kurumsal profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye güney sahilleri, Muğla çevresi hizmet alanımızdır. Sürekli ve düzenli güncel portföyümüzde  daire konut arsa villa ilanları yan ısıra müstakil ev köy evleri ticari değere sahip otel, iş yeri dükkan bilgisi de yer almaktadır. Son kayıtlı ilanlar güncellenen  fırsatlar bölümünden izlenebilir. Özen gösterdiğimiz konulardan birisi güvenli alışveriştir. 

Konut Pazarlama

Tüm ilanlarımız elektronik ortamda sunulmaktadır. Portföyümüzde, Muğla çevresi Siteler kiralık ev ve Marmaris kiralık daire ilanlarıyla ev kiralama hakkında bilgi verilmektedir. Sosyal medya etkin biçimde kullanılmaktadır. Adımıza açılan hesaplardan takip etmeniz mümkündür. Aradığınız niteliklere sahip ev bulamadığınız taktirde talebinizi yine de bildiriniz. Size uygun özellikte evler geldiğinde bilgi edinme öncelik avantajından yararlanırsınız. Digital pazarlama gerekleri tüm yönleriyle kullanılır. Belirlediğimiz potansiyel hedef kitleye ulaşmak amacıyla modern teknikler benimsenmiştir. Lütfen Siteler kiralık ev hakkında sorularınızı bildiriniz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita