Kurumsal Firma Personeline Kiralık Ev // Gönenç Emlak

Kurumsal firma personellerine yıllık sözleşmeyle Çarşıda kiralık ev Şirketimiz tarafından verilecektir.

Emlak Danışmanı

Çarşıda Kiralık Ev Daireler

MUĞLA MARMARİS TEPE MAHALLESİ
 • İlan No
  445
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  180
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  Belirtilmemiş
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Firma Bekar Personellerine Kiralık Ev

Kurumsal firma personellerine yıllık sözleşmeyle Çarşıda kiralık ev Şirketimiz tarafından verilecektir. Dairenin kullanım alanı 180 metrekaredir. Dört adet yatak odası, salon, kapalı mutfak, banyo tuvalet, üç adet balkon kullanıma açıktır. Dairede çelik kapı ve büyük sahanlık, antre vardır. Arka cepheye bakan yatak odası, balkon, ardından duş kabinli, elektrikli su ısıtıcısı, çamaşır makinesi bulunmaktadır. Mutfak müstakil ayrı mutfaktır.

Yine iki oda ve salon yanında balkonu bulunan bir odanın daha bulunduğunu belirtelim. Arka balkonlarda güvenlik amacıyla demir parmaklıkla güvenlik tesis edildi. Marmaris kiralık ev çarşıya, yat limanına, banka şubelerine merkeze yakın mevkide bulunuyor.  Ulaşım açısından herhangi sorun bulunmamaktadır. Ev güneş görür. Pencere sistemleri izolasyon uyumludur.. Zeminde fayans, parke kullanılmıştır. Marmaris kiralık ev demirbaşları 18 adet yatak, 3 halı, 5 tane ikili koltuk ve iki beyaz eşyadır.

Kontrat Koşulları

Marmaris kiralık ev eleman çalıştıran firmalar için uygundur. Kontrat firma veya sahibi adına yapılır. Sözleşme süresi bir yıldır. Ancak yasal artışla yeni kontrat yapılır. Ancak her yıl noterden tahliye taahhütnamesi mülk sahibine verilir. Elektrik ve su aboneliği firma adına yapılır. Abonelik giderleri firmaya aittir. İlk ay ödeme bedeli mülk sahibi banka hesabına ödenir. Aylık ödeme tutarı kadar depozit ödenerek kontrata yazılır. Yasa gereği elden para alınmaz, verilmez. Depozit yanı sıra düzenli aylık ödemeler mülk sahibi banka hesabına ödenir. Demirbaşlar için teslimat belgesi düzenlenerek zimmetlenir. Kat mülkiyet kanunu gereği apartman kurallarına uymak mecburiyetindedir. Aksi halde mülk sahibinin tahliye talep etme hakkı doğar. 

Yer Gösterme

Marmaris kiralık ev merkez ofisimizden randevu üzerine konut gösterilir. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 tarihli tebliği gereği yapılır. Bu uygulama için ücret alınmaz. Hizmetin kayıt altına alınması amacıyla iki nüsha Yer Gösterme Belgesi tanzim edilir. Yeri gösteren ve bilgi alan evi gören ya da görenler imza eder. 

Danışmanlık Şirketi 

Şirketimiz 1994 tarihinden beri Muğla çevresi profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Konut ve iş yeri konusunda Armutalan Beldibi İçmeler hizmet alanımızdadır. Satılık gayrimenkuller için ise; Datça'dan Fethiye'ye kadar olan sahil kuşağıdır. Yatırım fırsatı firmamız bülteninde duyurulur..

Firmamızın reklamları elektronik ortamda yayınlanır. Portföyümüzde bulunan ilanlar akıllı telefonlardan ve sosyal medya hesaplarından izlenebilir. Şirketimize ait haber sitesi ve Bloglar sektör hakkında bilgileri hızlı paylaşır. Lütfen isteklerinizi bize ulaştırınız.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita