Kurumsal Firma Personeline Kiralık Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Merkezde kurumsal firma personellerine kiralık ev Gönenç Emlak Şirketi tarafından verilecektir.

Emlak Danışmanı

Kiralık Ev Marmaris Kiralik daireler

MUĞLA MARMARİS TEPE MAHALLESİ
 • İlan No
  445
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  180
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  Belirtilmemiş
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Firma Bekar Personellerine Kiralık Ev

Muğla Marmaris Merkezde kurumsal firma personellerine kiralık ev  Gönenç Emlak Şirketi tarafından verilecektir. Kiraya verilecek daire 180 metrekeredir. Dört adet yatak odası, salon, kapalı mutfak, banyo tuvalet, üç adet balkon kullanıma açıktır. Daire girişinde çelik kapı ve büyük sahanlık ile antre vardır. Arka cepheye bakan yatak odası ile balkon, ardından duş kabinli, elektrikli su ısıtıcısı, ÇMŞ bulunmaktadır. Mutfak müstakil ayri mutfaktır.

Yine iki oda ve salon ile yanında balkonu bulunan bir odanın daha bulunduğunu belirtelim. Arka balkonlarda güvenlik amacıyla demir parmarlık kullanılarak güvenlik tesis edilmiştir. Kiralık konut çarşıya, yat limanına, alışveriş merkezine yakın mevkide bulunuyor.  Ulaşım açısından herhangi sorun bulunmamaktadır. Ev güneş görür. Pencereler pen serisindendir. Zeminde fayans ile parke kullanılmıştır. Kiralık ev demirbaşları 18 adet yatak, 3 halı, 5 tane çift kişilik koltuk, buzdolabı ve çamaşır makinasıdır.

Kiralama Koşulları

Kiraya verilecek konut eleman çalıştıran firmalar için kiralanır. Kira kontratı firma veya sahibi adına yapılır. Kira kontrat süresi bir yıldır. Ancak yasal artış yapılarak kontrat yenilenir. Ancak her yenilemede noterden tahliye taahhütnamesi kiracı tarafından verilir. Elektrik ve su aboneliği kiracının adına yapılır. Abonelik giderleri kiracıya aittir. İlk ay kira bedeli peşin olarak mülk sahibi banka hesabına ödenir. Aylık kira tutarı kadar depozit kontraktat belirtilerek ödenir.yasa gereği elden para alınmaz, verilmez. Depozit ile düzenli kira ödemeleri mülk sahibi hesabına ödenir. Teslim edilen demirbaşlar için teslimat belgesi tanzim edilerek kiracıya zimmetlenir. Kat mülkiyet kanunu gereği kiracı apartman kurallarına uymak mecburiyetindedir. Aksi halde mülk sahibinin tahliye talep etme hakkı doğar. 

Yer Gösterme

Kiraya verilen evin sorumluluk yetkisi Gönenç Emlak Şirketine aittir. Randevu alınarak konut gösterilir. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 tarih 59 Numaralı tebliği gereğiişlem yapılır. Bu işlem için ücret alınmaz. Verilen hizmetin kayıt altına alınması amacıyla iki nüsha Yer Gösterme Belgesi tanzim edilir. Yeri gösteren ve bilgi alarak evi gören ya da görenler tarafından imza edilir. 

Gönenç Emlak 

Şirketimiz 1994 tarihinden beri Muğla çevresi profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Kiralık konut ve iş yeri konusunda Marmaris Armutalan Beldibi İçmeler hizmet alanımızdadır. Satılık gayrimenkuller için ise; Datça'dan Fethiye'ye kadar olan sahil kuşağı seçilmiştir. Yatırımcılara fırsatlar firmamız tarafından sunulmaktadır.

Firmamızın portfoyü elektronik ortamda yayınlanır. Portföyümüzde bulunan ilanlar akıllı telefonlardan ve sosyal medya hesaplarından izlenebilir. Şirketimize ait haber sitesi ve Bloglar sektör hakkında bilgileri hızlı paylaşır. Lütfen isteklerinizi iletişim sayfamızdan bize iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita