Kiralık Villa Gökova // Gönenç Emlak Marmaris

Gün boyu güneş gören, ulaşımı kolay bakımlı bahçeye sahip kiralık ikiz villa. 

Emlak Danışmanı

Kiralık Villa Gökova

 • İlan No
  488
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  120
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Mobilyalı Villa

Marmaris merkezde nüfus yoğunluğu bulunduğu için sakin doğa içinde kiralık villa Gökova gibi özel yerleşkede konut arayanlar için idealdir. Evin eşyaları aile kullanımı için uygundur. Yıllık sözleşme yapılır. Sezonluk sözleşme isteyenler için mülk sahibiyle görüşülür. Marmaris'e araçla on beş dakika mesafede bulunan, ana caddeye 50 metre mesafede, gün boyu güneş gören, ulaşımı kolay, bakımlı bahçeye sahip ikiz villa. 

Kontrat Koşulları

Kira bedeli pazarlıksız yıllık  peşin ödemedir. Kullanılacak elektrik, su giderleri kiracıya aittir. Bir aylık ödeme tutarı kadar depozit bedeli mülk sahibi banka hesabına yatırılır. Yasa gereği elden ödeme veya depozit alınmaz. Teslimatı yapılan eşya ve demirbaşlar için iki nüsha tutanak tanzim edilir. Yapılan tutanakta teslim edilen eşyalar kullanıcıya zimmetlenir.  Tahliye edilirken eksiksiz, sağlam teslimi gerekir. Kontratı düzenlenen evin kısmen veya tamamen devir etmek veya başkasına vermek yasaktır. Aile için mesken amacıyla kullanılır. Bahçe tanzimi, düzenlenmesi, çiçeklendirme gibi işlemler kullanıcının isteğine bağlıdır. Ancak giderleri kendisine aittir. Sözleşme gereği teslim aldığı evi bulduğu gibi bırakmakla yükümlüdür. Kontrat ardından, tahliye taahhütnamesi alınır. Kontratın süresi dolduğunda ihtar gereği olmaksızın konut teslim edilir. Buna karşın karşılıklı isterse kira kontratı süresi uzatılabilir.

Yer Gösterme

Randevu talep ederek konut gösterilir, ayrıntılı bilgi verilir. Bu işlemin gerçekleşmesinde T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 tarihindeki tebliği esas alınır. İki nüsha tutanak düzenlenerek verilen hizmet kayıt altına alınır. Güvenli alışveriş için karşılıklı görüşme sağlanır.

Gayrimenkul İlanları

01.01.1994 tarihinden beri şirketimiz bölgede danışmanlık hizmeti veriyor. Hizmet alanımız Muğla çevresi; Datça'dan Fethiye'ye kadar olan sahil kuşağıdır. Portföyümüzdeki ilan bilgisi sürekli günceldir.. Böylece ilanlar düzenli yenilenir. Gayrimenkul ilanları elektronik ortamda paylaşılır. Akıllı telefonlardan kolay izlenmeye uygun tasarım sağlanmasıyla izleyenlere ulaşılmaktadır. Ayrıca, sosyal medya hesaplarıyla fırsatları sunuyoruz. Bu nedenle ilgilenenlerin takip etmesi önerilir. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita