Marmaris Çetibeli Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris merkezden araçla on dört dakikalık mesafede kadastro yokuna sınırı bulunan Çetibeli satılık arsa satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Marmaris Çetibeli Satılık Arsa

 • İlan No
  539
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  5440
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Gayrimenkul Yatırımı

Marmaris merkezden araçla on dört dakikalık mesafede kadastro yokuna sınırı bulunan Çetibeli satılık arsa satışa çıkarıldı. Merkezden dört km uzaklıkta, ana caddeye 40 metre cepheye sahip, gayrimenkul. Hafif meyilli olan parsel içinde çam ve zeytin ağaçları yer almaktadır. Gayrimenkul içinde bir adet su sarnıcı vardır. Elektrik su alt yapı mevcuttur. Yatırım açısından ideal olan parsel şahıs mülkiyetine sahiptir. Mevki açısından ulaşımı kolaydır. Muhtelif amaçlar için kullanılabilir. Parselin bir kısmı yol çalışması kapsamında kamu lehine yola terk edilmesiyle taşınmaza değer kazandıracaktır. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ve Kadastro Müdürlüğünden imar durumu için net bilgi alınabilir.

Taşınmazın Tespit Edilmesi

Sağlıklı bilgi vermek çok önemlidir. Çünkü ticari işlerde yanlış bilginin zararı ve sorumluluğu büyüktür. satışa sunulan parselin sınırlarını yanlış veya alakasız yerde gösterirseniz bu davranışın hukuki sonuçları olur. Mülk sahibinin babasından dedesinde kalan arsayı satarken bana burasını göstermişti diyerek yanlış yer gösterdiğine tanık olduk. Bu nedenle, şirketimiz lisanslı harita mühendisi veya kadastro yetkilisinin satış öncesi hudutları belirlemesini tavsiye eder. En azından G.P.S ile sınır belirlemesi yapılmaklıdır. Yasa gereği Yer Gösterme Tutanağı düzenlenerek bilgi verilir. Firmamız sınır belirleme konusunda vareste tutulacağı ibaresini vurgulayarak tutanağa işletir. Kontrol güvene engel değildir. Randevu talebiyle arsa gösterilir. Güvenli ticaret tesis edebilmek için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi

Muğla ve Marmaris çevresinde 27 yıldır faaliyette bulunan şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı modern teknolojik teknikleri kullanımıyla hizmet kalitesine önem verir. Satışı yapılacak arsaların gerçek değerinin tespiti için bilimsel yöntemlerle çalışan sertifikalı uzmanlarla çalışılır. Değerleme çalışması sadece bir tarafın çıkarları üzerine değil, hem alıcının hem de satıcının haklarının korunması için güvenilir şekilde yapılır. Hazırlanan rapor talep edene sunulur. Çetibeli satılık arsa ve yatırım amaçlı arsa isteyenlere verilen destekle ihtiyaç ve taleplere en uygun gayrimenkulün bulunması sağlanır.

Gayrimenkul Danışmanlık

Mülk sahiplerinin satmak veya kiraya vermek istediği arsa, ev ve turistik işletme gibi gayrimenkuller firma arşivinde kayıtlıdır. Gayrimenkul yatırımı düşünenler için en uygun seçenekler tespit edilerek taleplerinin karşılanıp karşılanmadığına bakılır. İstekleri karşılayacak taşınmaz varsa anlaşma sağlanmaya çalışılır. Turistik bir bölgede bulunulduğu için tatil amaçlı gelecek olanların çoğunlukla yazlık ev kiralama işlemleriyle uğraşma vakti yoktur. Firma bu konuda verdiği hizmetlerle önemli bir kolaylık sağlar.

Web Sitesinden Faydalanılabilir

Firmanın web sitesinde havuzdaki gayrimenkullerin ilan bilgileri bulunur. Site incelenerek size özel koşulları taşıyan ilanların olup olmadığı görülebilir. Firma yetkilisinden ilan hakkında bilgi alınabilir, destek istenebilir. Firma yetkilileri gerekli bilgilendirmeleri yapacak, ciddi olarak anlaşma yapma noktasına gelinirse satış ve kiralama sürecinde de yardımcı olacaktır. Değer talepleri emsal gayrimenkullere göre değerleme raporlarına göre belirlenir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita