Deniz Gören Arsa // Gönenç Emlak

Marmaris emlak villa inşaatına uygun parsel bilgileriyle yatırım amacına uygun Selimiye deniz gören arsa detaylarını açıkladı.

Emlak Danışmanı

Deniz Gören Satılık Arsa

MUĞLA MARMARİS SELİMİYE KÖYÜ
 • İlan No
  703
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1715
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Parseller

Marmaris emlak villa inşaatına uygun parsel bilgileriyle yatırım amacına uygun Selimiye deniz gören arsa detaylarını açıkladı. Marmaris Emlak portföyümüze eklenen gayrimenkul, deniz gören Kovanlık mevki, Bozburun ana cadde ile mesafesi 270 metre olan, denize kuş uçumu 840 metre uzaklıkta tek parsel, doğa içinde yaşam düşleyenler için ideal yatırım konumundadır. Yolu henüz açılmamıştır. İmar geldiğinde villa inşaatı mümkün olabilecektir. Çok sık olmamakla beraber çevresinde evler yer almaktadır.

Alıcıya Villanın Gösterilmesi

Pazarlıksız satış fiyatı mülk sahibi tarafından talep edilen parseli yerinde görmek mümkündür. Bunun için randevu alınması yeterlidir. Deniz manzaralı arsa villa hakkında bilgiler. yatırım amacına uygun Selimiye satılık arsa fırsatlarımızı sunmaya devam ediyoruz. Selimiye Mahallesi ile Marmaris Emlak Villa tipi mülklerin pazarlamasını etkin olarak gerçekleştiren şirketimiz yer gösterme için ücret almamaktadır. Bu işlem yapılırken, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliği uyarınca tutanak tanzim edilir, belgelenir.

Gayrimenkul Yatırımı

Belirsizlikler, bilinmeyen gelecek öngörülerle yönetilebilir. Ancak, bu amaçla konuya ilişkin bilgi alt yapısı gereksinir. yatırımın başarısı sadece şans faktörüne dayanıyorsa zarar etme risk oranınız yüksektir. Elbette yatırım için risk alınır. Fakat süreç yönetiminde doğru, derinliği olan bilgi daima kazandırmıştır. Her şeyden önce potansiyel açısından bölge çekim alanıdır. Revizyon imar planı hangi tip parsellere konut inşaatının yapılacağını önemli ölçüde belirlemiştir. İmar barışı ise kapsam olarak kaçak yapıları ruhsatlı konut statüsüne taşımıştır. Firmamız bölge genelinde fırsatlar sunmaya devam etmektedir.

İmar Durum Bilgisi

Halk deyimi ile henüz imar gelmemiştir. Datça Bozburun Plan hükümlerine tabi olup; 1/25.000 ölçekli Plan Revizyonu yapılmıştır. 30 Nisan 2014 günü Belediye askı süresi sona erdiğinden, askıdan indirilmiştir. Yapılan tüzel kişiler ve şahısların itirazları değerlendirilmiş ardından onaylanmıştır. İnşaat ruhsatı, yapı kullanma izin belgeleri, Büyük Şehir yapılanması nedeniyle Belediyeler tarafından verilmektedir. Bilindiği gibi, bu işlemleri, yerel seçimler ardından İl Özel İdare Müdürlüğü yetkisinde yapılıyordu. Selimiye satılık arsa hakkında sorularınızı lütfen iletiniz.

Gönenç Emlak Marmaris

28 yıl üzerinde Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından aralıksız verilmektedir. Güncellenerek yenilenen portföyümüz; Muğla Marmaris Emlak sahillerde satılık konut villa ada köy evleri otel ilanları sunmaktadır. Selimiye satılık arsa yanında Marmaris'te satılık daire ilanları ile müstakil ev yazlık konut ilanları seçeneklerle sunulmaktadır. Son kayıt edilen ilanlarımızı sosyal medya üzerindeki şirketimiz adına alınan hesaplardan takip edebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita