Marmaris Emlak Arsa Villa // Gönenç Emlak

Marmaris emlak arsa villa hakkında bilgiler ve yatırım amacına uygun Selimiye satılık arsa detayları açıklanıyor.

Emlak Danışmanı

Deniz Gören Arsa Villa

MUĞLA MARMARİS SELİMİYE KÖYÜ
 • İlan No
  703
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1715
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Arsalar

Muğla Marmaris Selimiye Mahallesi satilik arsa gayrimenkul sektörüne sunuldu. Marmaris Emlak Arsa Villa portföyümüze eklenen gayrimenkul, deniz gören Kovanlık mevkisinde bulunan, Bozburun ana cadde ile mesafesi 270 metre olan, denize kuş uçumu 840 metre uzaklıkta tek parsel, doğa içinde yaşam düşleyenler için ideal yatırım konumundadır. Yolu henüz açılmamıştır. İmar geldiğinde villa inşaatı mümkün olabilecektir. Çok sık olmamakla beraber çevresinde evler yer almaktadır.

Alıcıya Villanın Gösterilmesi

Pazarlıksız satış fiyatı mülk sahibi tarafından talep edilen parseli yerinde görmek mümkündür. Bunun için randevu alınması yeterlidir. Marmaris emlak arsa villa hakkında bilgiler ve yatırım amacına uygun Selimiye satılık arsa detayları açıklanıyor. Selimiye Mahallesi ve Marmaris Emlak Arsa Villa tipi mülklerin pazarlamasını etkin olarak gerçekleştiren şirketimiz yer gösterme için ücret almamaktadır. Bu işlem yapılırken, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliği uyarınca tutanak tanzim edilir, belgelenir.

İmar Durum Bilgisi

Selimiye Mahallesi'ne halk deyimi ile henüz imar gelmemiştir. Datça Bozburun Plan hükümlerine tabi olup; 1/25.000 ölçekli Plan Revizyonu yapılmıştır. 30 Nisan 2014 günü Belediye askı süresi sona erdiğinden, askıdan indirilmiştir. Yapılan tüzel kişiler ve şahısların itirazları değerlendirilmiş ardından onaylanmıştır. İnşaat ve yapı kullanma izin belgeleri, Büyük Şehir yapılanması nedeniyle Belediyeler tarafından verilmektedir. Bilindiği gibi, bu işlemleri, yerel seçimler ardından İl Özel İdare Müdürlüğü yetkisinde yapılıyordu.

Gönenç Emlak Marmaris

27 yıl üzerinde Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından aralıksız verilmektedir. Güncellenerek yenilenen portföyümüz; Muğla Marmaris Emlak Arsa sahillerde satılık konut villa ada köy evleri otel ilanları sunmaktadır. Selimiye satılık arsa yanında Marmariste satılık daire ilanları ile müstakil ev yazlık konut ilanları seçeneklerle sunulmaktadır. Son kayıt edilen ilanlarımızı sosyal medya üzerindeki şirketimiz adına alınan hesaplardan takip edebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita