Marmaris Kiralık Butik Otel // Gönenç Emlak Marmaris

Denize yaklaşık 100 metre mesafede bulunan yola cepheli gayrimenkul.

Emlak Danışmanı

Marmaris Kiralık Butik Otel

MUĞLA MARMARİS KEMERALTI MAHALLESİ
 • İlan No
  619
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Oteller
 • m2
  550
 • Oda Sayısı
  20+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
Açıklama

Kiralık Butik Otel

Kiralık turistik tesis kiraya verilmiştir. Tekrar kiralama yapılacağı zaman  taliplerle emlak sahibi ile karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir. 

Gayrimenkul kiralık butik özellikli işletmeye uygun tesis. Denize yaklaşık 100 metre mesafede bulunan, yola cepheli gayrimenkul. Emlakın işlek cadde üzeri, iyi bir mevkide olması nedeniyle değerlidir. Kiralık otel konusunda, kiracının teminatı önemlidir. tesisin demirbaşlarının korunması ve işletmecilik önemlidir.

Biz her iki tarafın sorunlardan uzak, minimum risk ile anlaşma yapmalarından yanayız. Otel sahibi, kiralama süresince oteli kiracı rızası olmadan satamaz. Bu yönde tapu dairesinde gayrimenkul üzerine tedbir konulmalıdır. Diğer yandan, kiracı oteli yangın,hırsızlık vb paket sigorta ile korumaya almalı ve kesinlikle sahip olduğu bir gayrimenkul üzerine birinci dereceden ipotek konulmasına izin vermelidir. Veya komisyon masrafları kiracıya ait olmak üzere banka teminat mektubu da olabilir.

Bu arada belirtelim yasa gereği kooperatif hissesi ile sahip olunan gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilemez. Bu tavsiyelerimiz her iki tarafın da avukatları ile birlikte kalıcı adil sözleşmenin tesis edilmesi gerekliliğini kapsar. Profesyonellerle çalışanın başı ağrımaz. Ücretsiz hizmetin ne kerameti ne de kalitesi olur. 

Lütfen satilik kiralık daire, arsa, konut işyeri taleplerinizi bize ulaşınız. Portföyümüzde müstakil ev, köy evi, villa bilgileri mevcut olup, gonencemlak ilan sitesi tarafından güncel olarak yayınlanmaktadır. Randevu alınarak gayrimenkul gösterilir. Danışmak kazandırır.

Gönenç Emlak

Gönenç Emlak şirketimiz 1994 yılından beri Marmaris Ticaret Odası üyesidir. Kuruluşundan beri de Emlak Müşavirleri Derneği kurumsal üyesidir. Şirketimiz zengin portföye sahipdir. Danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimizin uluslararası nace kodu 683102 dir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita