Marmaris Kiralık Daire // Gönenç Emlak Marmaris

Denize 500 metre mesafede üç katlı apartmanın üçüncü katında bulunan Marmaris kiralık daire gayrimenkul piyasasına sunuldu.

Emlak Danışmanı

Marmaris Kiralık Daire

MUĞLA MARMARİS SİTELER MAHALLESİ
 • İlan No
  469
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  110
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kiralık Konut

Kiraya verildi. Denize 500 metre mesafede üç katlı apartmanın üçüncü katında bulunan Marmaris kiralık daire gayrimenkul piyasasına sunuldu. Üç katlı apartmanın üçüncü katında bulunan ferah ve aydınlık konut. Çatı yalıtımı yapılmıştır. Konut emekli, subay ast subay, bankacı, kamu görevlisi kiracılar için idealdir

Daire Özellikleri

Daire girişte büyük antre vardır. Sağda yatak odası, sol bölümde banyo  ve kapalı mutfak yer almaktadır.. Mutfaktan çıkış bulunan balkon alimünyum konstrüksiyonla kapatılmıştır. İçeriye alınan balkon sayesinde kapalı mutfak oldukça büyük bir alan kullanımı kazanmıştır. Banyoda hilton lavabo, duş kabini vardır. Salon aydınlık ve ferahtır. Zira dairenin üç yanı açık olduğu için gün boyu güneş görmektedir. Salondan ve yatak odasından çıkışı olan ayrıca iki balkon daha vardır. Marmaris kiralık daire 2+1+mutfak+banyo tuvalet+ 2 balkon ibaret olup net 110m2 büyüklüğe dahiptir. Pencere sistemleri dekoratif alüminyum konstrüksiyondur. Islak zeminler de fayans kullanılmıştır. Konut herhangi masrafa gerek kalmadan kullanıma hazır durumdadır.

Kiralama Koşulları

Genel teamül gereği aylık miktarı tutarında depozit, demirbaş için teminat amacıyla depozit alınır ve kontrat tanzim edilir. Yasa gereği depozit tutarı üç aylık tutarından yüksek olamaz. Güvence bedelinin müşterek hesapta muhtemelen döviz  bankada olması gerekir. Zira aksi taktirde mülk sahibinin kullanımı söz konusu olacaktır. Sözleşme sona erdiğinde demirbaşlarda eksik kırık bulunmuyor ise iade edilir. Sözleşmede herhangi tereddüte izin vermeyecek biçimde evin nasıl teslim edildiği net yazılmalıdır. Kontrat karşılıklı anlaşma sağlanması üzerine yasal artış yapılır ve  uzatılır Kiracının mecuru bir başkasına kısmen veya tamamen kullanımına vermesine izin verilmeyeceği kontratta belirtilir.

Gönenç Danışmanlık

27 yıl üzerinde süredir Muğla çevresi gayrimenkul sektörüne hizmet vermekte olan firmamız portföyünü sürekli  güncel sunuyoruz. Yüzde iki hata payıyla düzenli güncellenen sitemizde Marmaris kiralık daire, villa, köy evi tipi gayrimenkul dışında otel, apart otel, dükkan gibi taşınmaz ilanları bulunmaktadır. Elektronik ortamda 700 adet üzerinde ilan yayınlıyoruz. Güncel bilgi vermek amacıyla bir ekip özel ilgi  ve özen göstererek bu konuda çalışmaktadır. Günümüz dünyasının ticaret yöntemleri mazide kaldı. Teknoloji alışkanlıkları ve davranış biçimini etkiliyor. Dijital pazarlama ve stratejik planlama modern yöntemlerini kullanıyoruz.Bilginin takipçiye en hızlı ve özgün içerikle sunulmasını hedefleyerek sitemizden sunum sağlıyoruz. Şirketimiz güney sahilleri satılık kiralık daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgisine yer veren gayrimenkul ilan sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen Marmaris kiralık daire isteklerinizi bildiriniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita