Marmaris Kiralık Ev Daire Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris kiralık daire bilgileri ve uygun kiralama koşullarıyla günün rayiçlerinde konut kiralama yapılır.

Emlak Danışmanı

Merkezde Kiralık Daire

 • İlan No
  721
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  130
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Kiralık Konut

Muğla Marmaris Yeni Yol Caddesi üzerinde Marmariste kiralık daire Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul sektörüne yıllık kiralanmak üzere sunuldu. Apartmanın çatı altındaki üçüncü katta bulunan kiralık konut, yat limanına çarşıya, okula, alışveriş merkezine, sahile, plaja, yakındır. Aksaz personeli için servis aracına mesafesi 2 dakikalık mesafedir. Güvenlik amacıyla kamera sistemi ile takip edilen apartmanın, daire girişinde çelik kapı vardır. 

Dairenin Özellikleri

Sağ tarafta iki yatak odası bulunur, kiralık daire girişte antre yer alır. Banyo oldukça geniştir. Banyoda, küvet, çamaşır makinası, lavabo, klozet vardır. Elektrikli ısıtıcı ile sıcak su temin edilir. Salon oldukça geniş yapılmıştır. Günlük yaşam burada geçtiğinden bu yönde tercih kullanılmıştır. Resimlerde görüldüğü gibi, yuvarlak masa, 2 koltuk, iki konsol etajer adet vardır. Mutfak açık tip olup, buzdolabı, bulaşık yıkama makinesi, fırınlı ocak, muhtelif kap kaçak ile kullanışlı durumdadır. Yaklaşık 130m2 kullanım alanı bulunan evin doğa manzaralı, Sevgi Yolu'na cepheli aydınlık, ferah dairedir. Sadece ailelere kiraya verilir. Subay-astsubay olmak koşuluyla bekarlara vermek mümkündür.

Kiralama Koşulları

Yıllık peşin ödeme talep edilmektedir. Kira kontratı tanzim edildikten sonra, elektrik, su aboneliği kiracının adına yapılacaktır. Anahtar teslimi ancak bu işlem tamamlandıktan sonra verilir. İlk ay, ardından takip eden aylar, gününde, düzenli olarak mülk sahibinin verilen banka hesabına yatırılır. Elden kira almak, vermek kanunen yasaktır. Noterden tahliye taahhütnamesi istenir. Gideri kiracıya aittir. Taraflar anlaştığı taktirde, kontrat süresi yeni kontrat, tahliye taahhütnamesi verilerek, yasal artış yapılarak uzatılır. Koşullara uygun durumda yıllarca kiralama süresi uzatılabilir.

Genel Koşullar

Apartmanda, merdiven otomatı, temizlik benzeri giderler için, makbuz karşılığı her ay 20-TL aidat ödenir. Kiracı bu şartı, yapılacak zamlara, miktarına itiraz edilmesi mümkün olmadan kabul eder. Marmariste kiralık daire, yeni boya badana yapılmıştır. Elektrik, su endeksleri tespit edilerek, borçsuz teslim edilir. Bir aylık kira miktarı kadar depozit talep edilmektedir. Evin gösterilmesi için Gönenç Emlak Şirketi Yer Gösterme işlemini randevu alınması üzerine temin eder. Bunun için herhangi ücret ödenmez.

Gönenç Emlak Desteği

Şirketimiz 01.01.1994 tarihinde Marmaris merkezde kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar firma merkez ofisi ayni adreste faaliyet sürdürmektedir. Kiralık daire bilgileri ve uygun kiralama koşullarıyla günün rayiçlerinde konut kiralama yapılır.  Son yıllarda konut açığı nedeniyle piyasa sıkıntılıdır. Fiyatlar yükselmiştir. Ancak, müşteri profili açısından subay, astsubay, öğretmen ve bankacılar mülk sahipleri açısından daha çok tercih edildiği gözlenmektedir. Yıllık peşin kiralama sistemi, bankaların kredi vermede kolaylık göstermeleri nedeniyle yaygınlaşmaktadır. Nitekim bu daire için bir yıl peşin olmak üzere 30.000-TL ödeme yapılarak kiralama mümkündür.

Emlak Haberleri

Gönenç Emlak sahillerde daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları sunulur. Portföyümüzde aradığınız özellikte kiralık ev bulamadığınız taktirde, lütfen talebinizi bırakınız. Size uygun yeni kiralık daire geldiğinde, bilgi edinme öncelik avantajına sahip olursunuz. Danışmak Kazandırır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita