Kiralık Daire Deniz Manzaralı // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris kiralık daire merkeze yakın deniz manzaralı ve mobilyalı olarak yıllık kontrat ile Gönenç Emlak Şirketi tarafından kiraya verilecektir.

Emlak Danışmanı

Kiralık Daire Deniz Manzaralı

 • İlan No
  543
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  85
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  4
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kiralık Ev

Muğla Marmaris kiralık daire merkeze yakın deniz manzaralı ve mobilyalı olarak yıllık kontrat ile Gönenç Emlak Şirketi tarafından kiraya verilecektir. Port Center alışveriş merkezine yakın, plaja 30 metre mesafede bulunan kiralık konut Daire her oda ve salondan deniz manzaralıdır. Çift balkona sahip, amerikan mutfak ve banyo tuvalet güneş enerji sistemi özellikleri olan mobilyalı daire kiralıktır. Dört katlı apartmanın en üst katında bulunan daire 85 m2 kullanım alanına sahiptir. İki adet balkon bulunmaktadır. Ulaşımı kolaydır. Taksi ve dolmuş durağına çok yakın mesafededir. Alışveriş merkezine yakındır.

Kiralama Şartları

Yıllık kira kontratı düzenlenir. tarafların anlaşması durumunda kontrat süresi uzatılabilir. Kiracıdan, notede tanzim edilen tahliye taahhütnamesi talep edilmektedir.Elektrik ve su abonelik kiracının adına yapılır. Bu işlemler için giderler kiracıya aittir. Ancak: zorunlu deprem sigortası mülk sahibi tarafından ödenecektir. Demirbaşlar, kiracı ile birlikte kontrol edilerek tutanak tanzim edilir. Belge imzalanarak demirbaşlar teslim edilir. Boya badana yapılmış olarak kiracıya ev verilmiştir. Tahliye edildiğinde evin teslim alındığı gibi verilmesi gerekir. Zaten bu amaçla depozit alınacaktır. Evde herhangi hatalı arızalı teslimat bu paradan ödenir. Artan varsa iade edilir. Eksik var ise kiracı tarafından ödenir. Kontratın süresinin uzatılması durumunda, yasal artış yapılır. Yeni taahhütname verilir. Kat mülkiyeti kanunu gereği, apartman aidatını kiracının ödemesi gerekmektedir.

Yer Gösterme 

Randevu merkez ofisimizden alınır ve yer gösterilerek ayrıntılı bilgi verilir. Bu işlemden dolayı herhangi ücret ödenmez. Ancak verilen hizmetin kayıt altına alınması gerekir. İki nüsha belge düzenlenerek taraflarca imzalanır. Tutanağın bir sureti kiracıya verilir. Yapılan düzenleme 2003 yılında 59 numaralı tebliğe uygun yapılır. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliği eksiksiz uygulanır. Güvenli alışveriş için kiralamak isteyen, kiraya veren ile görüştürülür.

Gönenç Emlak Şirketi

Firmamız Marmaris'te 1994 yılında kuruldu. Kuruluşundan günümüze aralıksız bölgede hizmet veriyoruz. Hizmet alanımız; Datça Fithiye sahil şeridi, Muğla çevresi ve Marmaris olarak hedeflenmiştir. Şirketimizin ilk döneminde klasik marketing çalışması yaptık. Teknolojik gelişmeler ardından günümüz modern tekniklerini esas aldık. Geleneksel ticaret yerine, digital marketing, inbound ve stratejik planlama içeren moder günümüz ticaretini benimsedik. Şirket portföyünde havuzda 500-750 adet ilan bulunur. Düzenli güncelleme yapılır. Bilgilerin sağlıklı olmasına mümkün olduğu kadar özen gösteriyoruz. Son yıllarda özellikle Marmaris kiralık daire piyasasında daralma vardır. Arz konusundaki azlma kroniktir. Mevcut koşullarda talep sürekli arttığı için ihtiyaç karşılanamamaktadır. Bu sorunun daha uzun yıllar devam edeceği izleniyor.

 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita