Kiralık Daire-ev Konut // Gönenç Emlak

Muğla Marmaris Kiralık Daire Ev Konut ilan bilgisi gayrimenkul sektörüne şirketimiz tarafından veriliyor

Emlak Danışmanı

Kiralık Daire Ev Konut

 • İlan No
  696
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  120
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Deniz Manzaralı Kiralık Daire

Kiralanmıştır. Kontrat süresi bitince tekrar verilir.
Muğla Marmaris Kiralık Daire Ev Konut ilan bilgisi gayrimenkul sektörüne şirketimiz tarafından veriliyor Marmaris merkezde komple deniz manzaralı, plaja, Sabancı Lisesi'ne, Çarşıya, alışveriş merkezlerine, bankalara yakın önemli mevkideki konut. Evin bulunduğu konum oldukça önemlidir. Dört katlı binanın üçüncü katında bulunan daire gün boyu güneş almaktadır. Ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Çocuklar açısından, park ve çocuk oyun yeri bulunması idealdir.

Özellikler

Marmaris kiralık daire bina girişte dekoratif demir kapı-otomat sistemi vardır. Anahtarı olanın girebilmesi ön güvenlik oluşturmaktadır. Çelik kapıdan girişte büyük antre, ferah salon, ayrı mutfak, banyo tuvalet, iki yatak odası yer almaktadır. Pencereler sürgü sistemleri serisi, zemin fayans, mutfak L tipi hazır mutfak, banyoda duş kabini, salonda klima vardır. Bitişik nizam özelliğinde imar planına göre yapılan binada, daire köşe nitelikte yola çift yönden cephelidir.

SözleşmeKoşulları

Aylık düzenli ödeme, bir aylık tutarı kadar depozit verilir. Yıllık sözleşme yapılır. Anlaşma sağlandığı taktirde yıllık TÜFE oranı kadar zam yapılarak süre uzatılır. Mecur aile kullanımı için olduğu ve kısmen veya tamamen başkalarının kullanım izni yoktur. Elektrik ve su aboneliği giderleri kullanıcıya aittir. Ancak, abonelik işleminde gereken DASK gideri mülk sahibine aittir.  mevcut demirbaşlar tutanakla teslim edilir.Diğer hususlar karşılıklı görüşmeyle belirlenir.

Yer Gösterme

Evi görmek isteyen taliplere randevu üzerine ev gösterilir. Yer gösterme protokolü Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 yılında duyurulan tebliğe uygun gerçekleştirilir. Yönetmelik gereği tutanak tanzim edilerek daire gösterilir, bilgi verilir. Bu servis için para ödenmez. Güvenli ticaret gereği muhatapların karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir. Daire hakkında soru, istekleriniz için bize ulaşınız.

Çeyrek Asırlık Firma

27 yıl üzerinde süredir Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketimiz Muğla çevresi ve Marmaris sahillerde daire konut ve arsa villa ada köy evler otel gayrimenkul ilanlarını düzenli güncellemeyle yenilemektedir. Nitekim portföyümüzden Marmaris kiralık daire yanı sıra, Marmaris satılık daire, müstakil ev villa tipi gayrimenkul ilanlarına da yer verilmektedir. Marmaris kiralık ev talebindeki yükselme artık devresel hareketin dışındaki faktörlerin etkisi altındadır. Konut arzındaki sıkışma durdurulamamaktadır. İlçemizin artık tamamen yazlık özelliğini kaybederek yıl boyu yaşanılır belde olması bize göre belirleyici olmuştur. Bu konudaki ayrıntılı bilgi için sosyal medya üzerinden şirketimiz adına yayınlanan hesapları takip edebilirsiniz. Şirket bülteni ücretsiz üyelik sistemi avantajlarından faydalanabilir, içerikleri izleyebilirsiniz. Her zaman dediğimiz gibi; pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita