Kiralık Daireler // Gönenç Emlak Marmaris

Şirketimiz Marmaris kiralık daire hakkında bilgi vererek villa dubleks müstakil ev ilanları sunduklarını belirtti.

Emlak Danışmanı

Çarşıda Kiralık Daireler

 • İlan No
  720
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  90
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Evleri

Kiralandı. Şirketimiz Muğla Marmaris Merkezde kiralık daire ilanını sektöre duyurdu. Çarşı yanı dört katlı apartmanın ikinci katında komple tadilatla sıfırlanmış daire için talipler arıyoruz. Bina girişinde dekoratif demir kapı, daire girişinde ise çelik kapının bulunduğu görülür. Evin girişinde antre, hol vardır. Kapalı mutfak, balkon çıkışına sahip geniş salon, iki adet yatak odası ibaret ev 90 metrekaredir. Banyoda elektrikli şofben, çamaşır makinesi için uygun yer sağlanmıştır.

Diğer Özellikler 

Dairenin ıslak zeminleri fayans, salonda ve odalarda parke yapılıdır. Ev yeni boya badana yapılmıştır. Pencerelerde rustik perde takılmıştır. Herhangi masraf gerektirmeyen evi, okula yakınlığı için çocuklu aileler, servis yoluna olan mesafesi nedeniyle subay astsubaylar, banka şubelerine 3-5 dakikalık yürüyüş zamanında ulaşım kolaylığı nedeniyle bankacılar için ideal olduğundan tercih edebilirler. Evin görülmesi amacıyla, şirket yetkilisinden randevu alınır, karşılıklı görüşmeye istinaden konut gösterilir. Bu işlem yasal zeminde, prosedüre uygun yapılır. Yer gösterme işlemi nedeniyle Ücret alınmaz. İki nüsha düzenlenen zabıt, taraflar arasında imzalanır.

Sözleşme Koşulları

Şirketimiz Marmaris kiralık daire hakkında bilgi vererek villa dubleks müstakil ev ilanları sunduklarını belirtti. İlandaki evin kriterleri de açıklandı. Bir yıllık kontrat düzenlenir. Noterden tahliye taahhütnamesi mülk sahibine teslim edilecektir. ücreti kiracıya aittir. Referans veremeyen taliplerin, mülk sahibinin kabul görecek kefilin kefaletine ihtiyaç vardır. Kira kontratı bir yıl için düzenlenmesine rağmen kiracı ve kiraya veren anlaştığı taktirde süre uzatılması mümkündür. Bu durumda TUİK tarafından ilan edilen yıllık TÜFE oranı kadar aylık kiraya zam yapılır. Yasa gereği depozit üç aylık kira toplamından fazla olamaz. Müşterek açılacak olan hesaba depozitin yatırılması muhtemel sorunları önler. Sözleşmenin iyi okunması, anlaşılmayan hususların sorulması gerekir. Avukat tarafından hazırlanan kontrat tercih edilmelidir.

Gayrimenkul Danışmanlık

01.01.1994 tarihinde firmamız kuruldu. Bu güne kadar aralık vermeden bölgede profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veriyoruz. Klasik ticaret kurallarına uyarak çalışmalarını sürdüren firmamız zaman içinde dönüşerek günümüzün diyital pazarlama yöntemlerini, stratejik planlama esaslarına uygun çalışmaktadır. Hedef alanımız Datça Fethiye sahil kuşağıdı. Muğla ve çevresiyle Marmaris piyasası faaliyet alanımız seçilmiştir. Yerel olmanın gücü ve yurt dışına yönelik pazarlama faaliyetimiz çeyrek asırı aşan süredir devam etmektedir. Muğla Marmaris sahillerde şirketimiz arsa villa ada köy evleriyle otel gayrimenkul fırsatları sunulmaya devam ediliyor. Konut arzı kısa sürede talep alarak sözleşme yapıldığı için ömrü kısadır. Bu nedenle istediğiniz özellikte ev için isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletiniz. Marmaris ofisimizden telefonla ulaşabilirsiniz. (Kemal Gönenç WhatShapp 0532 312 01 16)

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita