Sarıana Kiralık Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Merkezde üç katlı binanın ikinci katında bulunan 100 metrekare genişliğinde Sarıana kiralık konut.

Emlak Danışmanı

Sarıana Kiralık Konut

MUĞLA MARMARİS TEPE MAHALLESİ
 • İlan No
  596
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  100
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kiralık Ev

Sözleşme sona erince tekrar kiraya verilecektir. Bu özellikte yeni katılar için talebinizi iletiniz. Merkezde üç katlı binanın ikinci katında bulunan 100 metrekare genişliğinde Sarıana kiralık konut Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya sunuldu.. Konut alışveriş merkezine denize yakındır. Girişte antre, geniş salon, ayrı mutfak banyo tuvalet yer almaktadır. Banyo kuvetlidir. Arka tarafra Fransız balkon bulunur. Denize bakan ön cephedeki bakonda ekstra oda kullanımı sağlanmıştır. Mutfak L tipinde olup, buzdolabı fırın bulaşık yıkama makinesi yerleri düzenlenmiştir. Denize olan uzaklığı 200 metredir. Kiralanacak konut boya badana tadilat yapılarak yenilenmiştir. Güneş enerji sistemi değiştirilerek aktif kullanıma sunulmuştur.

Kiralama Koşulları

Geniş, kullanışlı ev arayan aileler için konut idealdir. . Randevu alınarak daire gösterilir. Mülk sahibi ile güvenli bir anlaşma temini için karşılıklı görüştürülür. Ev kiralama koşulu aylık düzeli ve gününde kira ödemeyi öngörmektedir. Kiracı elektrik ve su aboneliğini adına yapmakla yükümlüdür. Nitekim Bölgemiz elektrik kurumu aydem abonelik sözleşmesinde kullanım usul yönetmeliğinde bu esas yer almaktadır. Kiralanan daire ikamet gösterilecek ise, Nufus Müdürlüğü'nden kira kontratı ile kayıt yapılması ise yasal zorunlulukdur. Bazı hallerde eski kiracı taşınmasına rağmen, ikametini almamaktadır. Bu durumda ikinci kayıt yapılamadığından sorun olmaktadır.

Konut Kiralama Diğer Koşulları

Elektrik su aboneliklerine ait sözleşme veya kullanıma ait fatura ibraz edildiğinde adrese dayalı kayıt sistemine işlem yapılabilmektedir. Bir aylık kira karşılığı tutarında depozit talep edilmektedir. Kira ve depozit ödemeleri mülk sahibi banka hesabına ödenir. Elden para almak vermek yasal değildir. Taraflar anlaştığı zaman kontrat bir yıllık düzenlenir. Noterden tahliye taahhütnamesi verilmesi mülk sahibi ön şartıdır. Taraflar anlaştığı taktirde kontrat süresi yasal artış yapılarak yenilenir.

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Şirketimiz satılık kiralık daire konut gayrimenkul ilan sitesi düzenli olarak güncellenen portföy bilgilerini sunmaktadır. Sokaklarda ev arama yerine, evinizde iş yerinizde çayınızı yudumlarken interaktif bilgi bankamızdan aradığınız tip ev ilanlarına ulaşmanız mümkündür. Son kayıt edilen gayrimenkul ilanlarını akıllı telefonlardan, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Mugla Marmarisde kiralık ev ile yazlık konut ilanları düzenli güncellenerek sunulmaktadır. Son yıllarda ciddi olarak konut sıkıntısı yaşanmaktadır. Aradığınız özelliklerde emlaklar için talebinizi iletmeniz avantaj saglar. Size uygun niteliklerde yeni gayrimenkul geldiğinde bilgi edinme öncelik hakkı kazanılmış olur. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita