Marmaris Kiralık Ev Villa // Gönenc Emlak Marmaris

Marmaris kiralık ev villa ilanları ve Armutalan kiralık ikiz villa bilgileri detaylı olarak Gönenç Emlak tarafından sunuyor.

Emlak Danışmanı

Kiralık Ev Villa

 • İlan No
  685
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  170
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  Belirtilmemiş
 • Isınma
  Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kiralık Villa

Marmaris kiralık villa Armutalan merkezde bulunmaktadır. Yola çift yönden cephelidir. Dolmuş güzergahının bulunduğu ana caddeye 200 metre mesafededir. Ulaşımı kolaydır. Gün boyu güneş gören kiralık villa, özel bahçe ve araç park yerine sahiptir.

Kiralık villa hudutları bir metre yüksekliğinde taş duvar, üzeri dekoratif profil demir, tel ile çevrili olarak güvenlik tesis edilmiştir. Ayrıca evin tüm pencere, teras, balkon kapıları da cumbalı demirden korumalıdır. 

Evin girişinde çelik kapı, geniş antre, balkona çıkışı bulunan kapalı mutfak, teras balkon çıkışına sahip şömineli ferah salon vardır. Salonda duvar yerden tavana boydan özel sabit kitaplık yapılmıştır. Üst kata çıkan merdiven altı dolaplar ile kullanışlı hale getirilmiştir. 

Klima aktif durumdadır. Bir adet tuvalet mevcuttur. Geniş merdivenlerle üst kata çıkıldığında, geniş sahanlık, üç yatak odası, iki balkon, banyo tuvalet yer alır. Banyoda küvet, elektrikli şofben, çamaşır makinesi yeri, lavabo vardır.

Bina 85m2 zemine oturduğundan 170m2 net kullanım alanı vardır. Kat mülkiyeti tesis edilirken evcil hayvan yetiştirme izini verilmesi kararı alınmıştır. 

İkiz villa bahçesi tamamen kullanıcıya özeldir. Su aboneliği bahçe ve ev için iki adet yapılmıştır. Bahçe aboneliğinde kullanılan su fatura edilir. Ev aboneliğinde kullanılmış olan su tonajı kadar atık su katkı payı alınarak fatura bir misli ilave edilir. Bu nedenle bahçe abonelik avantajı temin edilmiştir. Bahçe tanzim ve bakımı kiracının isteğine bırakılmıştır.

Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris kiralık ev villa ilanları ve Armutalan kiralık ikiz villa bilgileri detaylı olarak Gönenç Emlak tarafından sunuyor. 1994 yılında kurulan şirketimiz düzenli güncellenen bilgilerle izleyicilerine emlak ilanlarını duyurmaktadır. Marmaris kiralık ev ile kiral villa ilanları Gönenç Emlak tarafından müstakil ev konut köy evi ve müstakil ev bilgileri verilmektedir. Portföyümüzde bulamadığınız özellikte konutlar için talebinizi iletiniz.

İlgilenebileceğiniz yeni kayıtlardan bilgi edinme öncelik hakkını kazanmış olursunuz. Bu avantajdan yararlanmanız önerilir. Portföyümüzde yer alan ilanlar arasında sadece Marmariste kiralık ev değil Marmaris satılık daire ilanları da yer almaktadır. Evinizi değerinde, hızlı olarak satmak veya kiraya vermek isterseniz yada kiralık satılık gayrimenkul arıyorsanız bize ulaşınız.

Son yıllarda ilçemiz ve çevresinde ev kiralama sıkıntılı olmaktadır. Nedeni artan konut açığından kaynaklanmaktadır. İmara açılacak yeni alanlar doğal nedenler orman, sit, hazine ve benzeri mümkün olmadığından konut arzı giderek daralmaktadır. Eski iki katlı veya müstakil evlerin yıkılarak zaman içinde kat sayısı 4, 5 kat izin alınan parsellerde yeni konutlar yaratılmaktadır. Dönüşüm bir süre daha talebi karşılayacak gibi görünmektedir.

Talebin yoğun, arzın ise giderek daralması fiyatların yükselmesini sağlamıştır. Gelecekte köylere doğru genişleme beklenmektedir. Kiralık villa talebi daha çok Beldibi, Armutalan İçmeler'den karşılanmaktadır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita