Marmaris Kiralık İş Yeri // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Uzun Yalı denize sıfır restoran kafe bar için ideal kiralık iş yeri.

Emlak Danışmanı

Marmaris Kiralık İş Yeri

 • İlan No
  201
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  İş Yeri
 • m2
  100
 • Bina Yaşı
  8
 • Bulunduğu Kat
  1+2
Açıklama

Denize Sıfır Kiralık iş Yeri

Marmaris Uzun Yalı denize sıfır restoran kafe bar için ideal kiralık iş yeri. İşyeri önü geniş kullanım alanına sahiptir. Yürüyüş yolu işlek olup, plajda 50 adet şezlong konularak gün boyu hizmet vermek mümkün olan değerli mevkide, ruhsat sorunu bulunmayan şahıs tapulu kiralık emlak.

Restoran dışında, acentelik vb. muhtelif iş kollarına uygun durumda kiralık dükkan her yıl kira kontratı yenilemek suretiyle uzun yıllar kiralama olanağı mümkündür. Ayrıca üst kat ile birlikte kiralanmak istenirse mümkün olup, kira için ek ödeme istenmektedir. Sadece dükkanı kiralamak mümkündür. Bodrum kat kiraya verilmemektedir. 

Gayrimenkul yer gösterme işlemi şirketimiz yetkilisi tarafından yapılır. Ruhsat konusunda sorun bulunmamaktadır. Bu gayrimenkul hakkında ve sorularınız için şirket ofisimize ulaşınız. Satılık kiralık daire konut arsa için istekleriniz olursa lütfen bildirimiz. Portföyümüzde diğer kiralık işyerleri bilgileri yer almaktadır. yararlanınız. Danışmak kazandırır.

Marmaris Gönenç Emlak Danışmanlığı

Şirketimiz 1994 yılında Marmaris Merkez de kurulmuştur. Şirket sitemiz 1994 yılından muhtelif aşamalardan geçmiş ve izlediğiniz resmi web sitemiz, 2007 yılından beri aktif yayındadır. İnteraktif sitemiz alıcı ve satıcının buluştuğu platform niteliğindedir. Lütfen taleplerinizi iletiniz. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita