Marmaris Satılık Arazi Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris merkeze 15 km mesafede, deniz manzaralı villa inşaatı için ideal imarlı parsel alt yapı hizmetleri mevcut gayrimenkul.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Arazi Arsa

MUĞLA MARMARİS TURUNÇ
 • İlan No
  207
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1261
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Turunc Satılık Arsalar

Marmaris merkeze 15 km mesafede, deniz manzaralı, villa inşaatı için ideal, imarlı parsel, alt yapı hizmetleri mevcut gayrimenkul. Arsa taban oturumuna göre üç ya da dört bağımsız bölüm yapmaya uygundur. Belediye hudutları kapsamında olduğundan imarlı, inşaata herhangi bir engeli bulunmamaktadır.

Gayrimenkul Yatırımı 

Bu gayrimenkul hakkında sorularınızı, daire konut arsa isteklerinizi gonencemlak ofisimize lutfen bildiriniz. Müstakil ev, köy evi, villa bilgileri portföyümüzde mevcutdur. Danışmak kazandırır. Turunç özellikle yerli, yabancı turistlerin ilgi duyduğu, emeklilerin tercih ettiği bölgemizdir. Açık denize bakan Turunç koylarına çevre yerleşim bölgelerinden yaz aylarında akın olmaktadır. Bu gayrimenkul, doğa içinde, uygarlıktan uzak olmayan, bahçeli, kendi zevkine göre müstakil ev sahibi olmak isteyen aileler için ideal arsadır.

Turunç İmar Durumu

Turunç tarihi açısından bakıldığında köy statüsünde bulunuyordu. Kadastro çalışmaları da devam ediyordu. Pek çok yerlerde gayrimenkul satışları muhtar senedi ile yapılıyordu. Bu belge veraset hakkını gayrimenkul sahipliğini ifade etmezdi. Çünkü bu belge toprağın kullanım haklarını gösterirdi Devir hakkı da vardı. Kadastro geçtikten sonra resmi tapular geldi. Ardından Belediye sistemi geldi. Belediye idare sistemi 30 Mart yerel seçimlerine kadar sürdü. Belediyelik iptal oldu ve Turunç Mahalle ilan edildi. Tüm imar yetkişi Muğla Büyük Şehir Belediyesi tarafından Marmaris Belediyesine bağlandı. Plan olarak Datça Bozburun Plan Hükümler  geçerlidir. Son gelişme 1/25.000 ölçekli revizyon imar planıdır.

Turunç Gönenç Emlak

1994 yılından beri aktif olarak emlak danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz düzenli olarak güncellenen bilgilerle oluşan data bankasına sahipdir. Portföyümüze son kayıt edilen gayrimenkul bilgileri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeniz mümkündür.. Gayrimenkul sektöründen haberler almak isterseniz ücretsiz Marmarisbox Bülteni üyeliği ile yararlanmanız mümkündür.

Marmaris Turunç Emlak Haberleri

Şirketimiz sektöre ait bilgileri bilgi sayfamız aracılığı ile paylaşıyordu. Sitemizde Blog kategorisi oluşturduk. Gündeme alınan konularda zengin içerik ayrıntılı bilgi içeren makaleler yayınlamaya başladık. Gündeme alınan konularda sitemizden paylaşımda bulunuyoruz. Yararlı olduğu konusunda gelen ilgi üzerine bu bölümün geliştirilmesine karar verdik. Yazılar, Ekonomist ve firma kurucusu Kemal Gönenç tarafından sunulmaktadır. Konuk yazarlara kriterlere uygun olmak üzere özgün makalelerine yer vermek isteriz. Sorularınızı, isteklerinizi Bize Ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita