Marmaris Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Datça Yolu sağ tarafında kalan villalar bölgesi tarafında, yasal iki kat imarlı, yola çift cepheli imarlı Marmaris satılık arsa. 

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Arsa

MUĞLA MARMARİS KARŞIKAYA MAHALLESİ
 • İlan No
  11
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1453
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %30
 • Kaks
  %60
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Arsa Marmaris

Gayrimenkul, yeni açılan Datça Yolu sağ tarafında kalan villalar bölgesi tarafında yasal iki kat imarlı yola cepheli imarlı Marmaris satılık arsa. Marmariste kalan satılık son parsellerden olduğu için fırsat olarak piyasaya sunuyoruz.

Parsel denize araçla dört dakikalık mesafede bulunmaktadır. Devlet Hastahanesi'e yakın olan net imarlı gayrimenkul. Marmaris satılık arsa için İki kat inşaat için yasal izin mevcutdur. Yoldan çekmeler 5m komşu çekme 3m olarak yapılmak üzere inşaat izni verilmektedir. Taban oturum %15 olmak üzere konut arsasıdır. Tüm alt yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Her parsel kanalizasyon lodarına bağlantı için hazırdır. Bu bölge konut alanı olarak planlanmıştır.  Marmaris satılık arsa villa inşaatı için ideal olarak kullanılabilir. Ancak daire yapılan iki katlı apartman inşaatı için  de mümkün parseldir. Parsel şahıs tapuludur. Hisseli değildir.

Avantajlı Parseller

Eski adı Datça Yolu yeni ismi ise Monolya Caddesi olarak anılır. Cadde bölgeyi imar açısından ikiye böler. Marmaristen Datça istikametine giderken yolun sağ tarafı %15 tax ve %30 kaks iki kat ve sadece konut imarlıdır. Halk arasında adı villalar beldesidir. Sadece 2000m2 veya üzeri parsellere turistik inşaat izini verilebilir. Yolun sol tarafı ise, bir dönem işyeri ruhsatlarının verildiği, bugün ise yasaklandığı %30 tax ve %60 kaks iki kat imarlıdır.

Satışa Gönenç Emlak Şirketi tarafından çıkarılan parsel ifraz olanağına sahiptir. İstenilirse üç adet beheri 703m3 parseller elde edilebilir. Her bir parsel 400m2'den küçük olmamak üzere farklı seçeneklerle  metrajlara bölünebilir.

Genel anlamda Datça Bozburun Plan Hükümleri geçerlidir. Bu güne kadar olan yönetmelikler ilgili kanunlar ile bir bütün olarak ele alınır. Marmaris Belediyesinin İsmet Karadinç Başkanı olduğu dönemde hazırladığı plandır. 18nci Madde uygulaması yapılmıştır. 1/1000'lik planlar olduğundan imar açısından son aşama tamamlanmıştır. Alt yapı hizmetleri tamamlanmadan inşaat ruhsatrı verilmemiştir. Marmariste yeşil alanları korumak adına imar yüzdesi düşük tutulmuştur. Bu nedenle bölge değerlidir. Müstakil evlerin yoğun yer aldığı Marmariste müstakil bahçeli evler yoktur. İçmeler Armutalan ve Beldibi müstalik konutlara ev sahipliği yapmaktadır. Merkez ise tamamen çok katlı apartmanlar yoğunluğuna sahiptir.  

Gönenç Emlak

01.01.1994 tarihinde şirketimiz Marmaris Merkezde kuruldu. Firmamızın hizmet alanı Datça'dan Fethiye'ye Muğla çevresidir. Deneyim sahibi uzman profesyonel ekip ile çalışıyoruz. Yeni kayıt edilen ilan bilgileri hakkında şirketimize ait haber sitesi ve bloglarda duyurular yapılır. Portföyümüz akıllı telefonlardan izlenebilir. Firma adına açılan sosyal medya hesaplarından bizi takip edebilirsiniz.

Randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından gayrimenkul gösterilir. Detaylı bilgi verilir. Bu işlem T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığ 2003 tarihli 59 numaralı tebliğine uygun yapılır. Ücret alınmaz. Sadece verilen bilgiler ve yer gösterme iki nüsha tutanak ile karşılıklı imzalanır. Kayıt altına alınır. Gayrimenkul sahibi ile karşılıklı görüştürülür. Güvenli alışveriş tesis edilmesi önemli ilkemizdir. Lütfen,müstakil ev, konut kredisi, kiralik ev taleplerinizi iletiniz. Marmaris Gönenç Emlak güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi düzenli olarak bilgilerini güncellemektedir. Deneyimlerimizden yararlanmak için danışmak kazandırır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita