Marmaris Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris satılık arsa ilan bilgileri ve villa inşaatına uygun parsel fırsatı Gönenç Emlak Şirketi tarafından verilmektedir.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Arsa

 • İlan No
  687
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  453
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %15
 • Kaks
  %30
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Bağlıiçi

Muğla Marmaris satılık arsa ilan bilgileri ve villa inşaatına uygun parsel fırsatı Gönenç Emlak Şirketi tarafından verilmektedir. Marmarisin giriş mevkiinden Devlet hastahanesine kadar, Manolya Caddesi sağ tarafında kalan bölgede satılık son parseller. Belediye'nin hazırladığı ve 18nci madde uygulaması ile imara açılan önemli bölge nazarlık yada villalar beldesi olarak adlandırılır. İki katlı villalardan oluşan konut alanıdır. Ticari inşaat kısıtlaması için 2000m2 üzerinde olan parsellere sadece tesis yapma izini verilmiştir. Nitekim bölgede bir tane iki katlı yüzme havuzlu otel bulunmaktadır. Tüm diğer inşaatlat villalardan ibarettir. İmar oranı tax yüzde 15 olduğundan yap sat için uygun değildir. Apartman yapılarak satılması mevcut imar uygulama planı nedeniyle risk oluşturduğundan, bölge bu anlamda koruma altındadır.

Satılık İlanı

Marmarisin çevresi orman ile doğal hudut oluşturmuştur. İmara açılacak yeni alanlar bulunmamaktadır. Sit, orman, hazine arazileri ile çevrilidir. Bu nedenle, genişleme mümkün görülmemektedir. Köyler Belediye hudutları dışında kaldığından kadastro ve tapu tescil işlemleri tam anlamıyla bitirilmemiş, yapılaşma yönünde sorunlar ertelenerek sürmektedir. Dönüşüm süreci doğal olarak kendiliğinden başlamıştır. Merkez ve çevresinde eski binalar yıkılarak yenileri yapılmaktadır. Son parseller de satıldıktan sonra dönüşüm sürecinin daha da yoğunlaşması beklenmektedir. Tüm bu nedenler satışa çıkarılan arsaların hala yatırım değeri taşıması nedenidir.

Marmaris Gönenç Emlak

453m2 olan parsel iki cepheden yola sınırı vardır. Parselde düz ve hafriyat maliyeti olmadan inşaat yapılabilecek yüzey olması avantajdır. 70m2 tabana oturan, bodrum, iki kat yapılabilir. Balkonlar çıkma olarak projenin durumuna göre yapılabilir. Apartmanlarda yaşamayı müstakil bahçeli ev yaşamına tercih edenler için ideal villa arsası özelliğindedir.

Muğla Marmaris satılık arsa ilan bilgileri Gönenç Emlak Şirketi tarafından verilmektedir. Şirketimiz 1994 yılında Ticaret Odası ile ayni tarihde kurulmuştur. Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti günümüze değin aktif sürdürülmektedir. Muğla Marmaris satılık arsa ile villa konut ev inşaatına uygun imarlı satilik arsa müstakil ev gayrimenkul ilanları Gönenç Emlak taratafından sunulmaktadır. Son kayıt edilen ilanlarımız emlak bültenimiz ile duyurulmaktadır. Sosyal medya hesaplarımızdan ilanlar takip edilebilir. Portföyümüzde Marmariste satılık daire ve Marmariste kiralık ev bilgileri yanısıra yazlik konut müstakil ev ile selimiyeemlak gayrimenkul ilanları da sunulmaktadır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita